reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Ahududu Ketonu Hapı Raspberry Ketone Hap

Zayıflama Ahududu Ketonu Hapı Raspberry Ketone Hap konusunu yazdır Ahududu Ketonu Hapı Raspberry Ketone Hap konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Ahududu Keton   
Bu makale 26-11-2012 tarihinde saat 16:20:23 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 0 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Ahududu Ketonu Raspberry Ketone Zayıflama hapı Dr. Mehmet Öz'ün tavsiye etmesiyle son zamanların en popüler zayıflama ürünü olmuştur...

Ahududu Hapı Raspberry Ketone Hapı ile fazla kilolarınızdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Ahududu zayıflama hapı ile kilo verdikten sonra kilo almamak için formunuzu koruyabilirsiniz. Bu sayede kalıcı bir zayıflama sağlarsınız...

 

Ahududu Nedir?

Sultan böğürtleni veya Ağaççileği olarak da bilinmektedir. Ahududu Bitkisi, Çalı şeklinde, dikenli, kümeler halinde olan ve genellikle ağaçlık alanlarda kendiliğinde yetişen bir bitkidir. Bazı seralarda, bahçelerde dikimi de yapılmaktadır. Duta benzeyen ahududu meyvesi kırmızı, etli, sulu ve güzel kokuludur. Meyvesi taze olarak yenilebileceği gibi kurutularak da tüketilebilir.

Ahududu Bitkisi, Yaz başında çiçek açar; temmuz-ağustos aylarında meyvesi olgunlaşır ve toplanır.

Ahududu Faydaları Nelerdir?

Ahududu; Vücuttaki toksin maddeleri dışarı atar, kanı temizler. Vücuda dinçlik, zindelik verir, bitkin düşmenizi engeller. Ateş düşürücü etkisi nedeniyle ateşli hastalıklarda faydalıdır. Romatizma, nıkris, kansızlık ve verem hastalıklarına karşı yararlıdır. İdrar söktürücü özelliğiyle kabızlığı giderir. Olgunlaşmış, taze Ahududu bol miktarda A vitamini barındırır ve çok faydalıdır. Dokuları sıkılaştırıcı ve güçlendirici etkisi vardır. Böbrek ve şeker hastalığı olanların taze olarak yemeleri tavsiye edilir.

 

Ahududu Meyvesi Nasıl Kullanılır?

Ahududu çiçekleri kaynatılıp bu su ile gargara yapılırsa bademcik, boğaz ve dişeti iltihaplarına iyi gelir. Göz nezlesinde, göz banyo yaptırılırsa yararlıdır. Bir miktar ahududu ezip püre haline getirdikten sonra yüze maske yapılırsa cildi sıkılaştırır ve serinletir. Yaprakları ince kıyılıp kaynatılarak ahududu çayı hazırlanabilir.

 

Ahududu Ketonu Nedir?

Ahududu Ketonu zayıflama hapı içeriği % 100 bitkisel, tarım ve köyişleri bakanlığı onaylı olarak satışı yapılan zayıflatıcı özelliği çok güçlü olan bir gıda takviyesidir.

 

Ahududu Ketonu Kullanımı:

Ahududu Ketonu Hapı sabah ve öğle yemeklerinden yarım saat önce her gün düzenli olarak bol su ile kullandığınızda yemek öncesi tokluk hissedecek ve daha az yemek yemenizi sağlayacaktır. Ahududu Ketonu kullandığınızda metabolizmanızın hızlandığını da fark edeceksiniz.

 

Raspberry Ketone Plus İçeriği:

Ahududu Zayıflama hapı içerisinde; (Ahududu ketonu), Yeşil Çay, Kafein, Citrus (Narenciye), Buckthorn Bark (Barut Ağacı Kabuğu), Heather (Funda) yer almaktadır.

Ahududu Zayıflama Hapı Faydaları:

 • Yağ yakılmasına
 • Vücudun yağ depolamasının engellenmesine
 • Tok durmanıza, enerji vermeye
 • Metabolizmanın hızlanmasına
 • Glikoz ve yağ asitlerini dengelenmesine
 • Sindirimin kolaylaşmasına
 • İştahın kapanmasına
 • Kan dolaşımının hızlanmasına
 • Verilen kiloyu geri almamanıza,  yardımcı olur...

 Ahududu Hapı Zararları:

Bilinen bir yan etkisi bulunmayan ahududu zayıflama hapını hamile ve emziren bayanlar ile ahududu meyvesine karşı alerjik bir rahatsızlığı olanlar kullanamazlar...

 Ahududu Ketonu Fiyatı ve Sipariş:

1 Kutu ahududu ketonu fiyatları 54 TL, 2 kutu fiyatı 104 TL, 3 kutu fiyatı 150 Tl olarak belirlenmiştir. Ahududu ketonu internetten sipariş verebilirsiniz...

 

kaynak: ahududu ketonu, raspberry ketone


Ahududu Ketonu Hapı Raspberry Ketone Hap başlıklı bu makale 26-11-2012 tarihinden itibaren 0 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Ahududu Ketonu Hapı Raspberry Ketone Hap

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Ahududu Ketonu Hapı Raspberry Ketone Hap Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.