reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Afrika Mangosu Hapı Mehmet Öz Tavsiyeli African Mango

Zayıflama Afrika Mangosu Hapı Mehmet Öz Tavsiyeli African Mango konusunu yazdır Afrika Mangosu Hapı Mehmet Öz Tavsiyeli African Mango konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Afrika Mangosu   
Bu makale 20-09-2011 tarihinde saat 13:44:46 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 6605 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Dr. Mehmet Öz'ün Bir Televizyon Programında Tavsiye Etmesinden Sonra Amerika'da Satış Rekorları Kıran Afrikan Mango Türkiye'de.

Amerika'da ünlü doktorumuz Mehmet Öz'ün programında "ilaç dolabınızdaki sihir" diye tanıttığı Afrika Mangosu bir anda dünyanın en popüler zayıflama ürünleri arasına girdi.

Dr. Mehmet Öz TV programında:
"Afrika Mangosu hapı tam bir mucize. Hemen herkesin evinde bulunması gereken bir ürün. Günde sadece 2 tablet kullanarak egzersiz yapmadan ve yediklerinizden taviz vermeden bir ay içinde 4-5 kilo rahatlıkla verebilirsiniz." şeklinde belirtmesi üzerine Afrikan Mango Hapı yoğun ilgi görmektedir.

Afrikan Mango Nedir?

Afrikan Mango Hapı, Amerika ve Avrupa'da en çok satılan zayıflamaya yardımcı bir gıda takviyesidir. Afrikan Mango, yoğun bir şekilde C, B ve A vitaminleri içeren tropikal bir meyvedir. Bu vitaminler kilo vermeye olduğu kadar cilt ve saçlar içinde çok faydalıdır. Son günlerin en popüler zayıflama yöntemi olarak kullanılan Afrikan Mango Hapı şimdi Metin İlaç Güvencesiyle Türkiye'de...

"African Mango lif açısından en zengin meyvedir ve en etkili antioksidan deposudur."
afrikan mango

Afrikan Mango Faydaları Nelerdir?

Afrika Mangosu, Daha çok zayıflatıcı özelliği ile tanınmaktadır. Afrika Mangosu, potasyum, lif bakımından zengin bir içeriğe sahiptir. Ve kuvvetli bir anti-oksidan deposudur. Bu özellikleri ile dünya bilim insanlarını dikkatini çekmiş; sağlıklı yaşam ve zayıflamaya yardımcı olacak bir gıda takviyesine dönüştürülmüştür.

mango hapı Afrika Mangosu, kendinizi fazla sıkmadan rahat bir nefes alarak kolayca zayıflamanıza yardımcı olur. Ayrıca güçlü içeriği ile bilinen en etkili doğal yağ yakıcıdır. Vücuda zindelik ve enerji verir bunların yanı sıra içerdiği lifli özelliği bakımından oldukça kuvvetli bir antioksidan deposudur.
 • Afrika Mangosu diğer faydaları;
 • Lifli özelliği ile tokluk hissi vermeye,
 • Metabolizmanızı hızlandırarak dolaşım sisteminin düzenlenmesine,
 • Vücuda enerji vermeye,
 • Vücutta toplanan toksinlerin atılmasına,
 • İçerdiği C,A ve B vitaminleri ile kilo kaybına yardımcı olduğu gibi cilt ve saçlarınızın da beslenmesine,
 • Cildinizin sıkı ve gergin olmasına yardımcı olur.
 • Aldığınız kalori miktarını önemli ölçüde azaltmaya,
 • Vücut direncini artırmaya,
 • Basen ve göbek yağlarınızı eriterek şekile sokmaya,
 • yardımcı olan bitkisel bir gıda takviyesidir..

Afrika Mangosu Hapı İçindekiler:

Afrika Mangosu hapı içerisinde: Mango Meyvesi, Biberiye, Funda, Zencefil, Tarçın Kabuğu, Mate Yaprağı, Yeşil Çay, Zeytin Yaprağı, Yulaf, Siyah Çay yer almaktadır.

Afrika Mangosu Hapı Kullanımı:

Afrika Mangosu Hapı, Sabah - Akşam olmak üzere yemeklerden 30 dakika kadar önce bol su ile sadece 1 kapsül olmak üzere günde 2 defa kullanılır.
1 kutuda 60 kapsül bulunmaktadır. 1 Kutu 1 aylık kullanım içindir.

 

Kaynak: http://www.afrikanmangosu.gen.tr


Afrika Mangosu Hapı Mehmet Öz Tavsiyeli African Mango başlıklı bu makale 20-09-2011 tarihinden itibaren 6605 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Afrika Mangosu Hapı Mehmet Öz Tavsiyeli African Mango

Sayfayı Paylaş:

Afrika Mangosu Hapı Mehmet Öz Tavsiyeli African Mango için yapılmış yorumlar.
african mango yorumları
Yazan: melek kara - Ankara
Puan:african mango yorumları

"ürünü 06.01.2012 tarihinde kullanmaya başladım, bugün 5.günüm. açıkçası bu tip haplara hiç inanmam ama Dr. Mehmet Öz'ün tavsiyesi olunca denemek istedim. yinede inançsız başladım hapı kullanmaya ama gerçekten anlatıldığı kadar varmış. 1 gün içerisinde yediğim yemekler %60 azaldı günde 4 litre su tüketiyorum ve açlık hissi minumum nerdeyse yok. kesin sonuç için biraz zaman geçmesi gerekmekte. umarım böyle devam eder ve fazla kilolarımdan kurtulurum :) pek tabiki herkesin bünyesi bir değil ama bendeki etkileri böyle. eğer ki herkeste aynı etkiyi yapıyorsa tavsiye ederim kesinlikle kullanın"
  
Bu yorum 10-01-2012 09:12:30 tarihinde yazılmıştır...

african mango kadınlar kulübü
Yazan: ayşe gürsel - Balıkesir
Puan:african mango kadınlar kulübü

"african mangoyu televiyonda haberlerde duydum hemen internette araştırma yaptım kadınlar kulübünde epey kullanan var. herkes zayıflamış bende bugün sipariş verdim inşallah bende zayıflarım."
  
Bu yorum 17-01-2012 22:24:47 tarihinde yazılmıştır...

Afrika Mangosu Hapı Mehmet Öz Tavsiyeli African Mango Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.