reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Acuslim Zayıflama Küpesi

Zayıflama Acuslim Zayıflama Küpesi konusunu yazdır Acuslim Zayıflama Küpesi konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 15-07-2011 tarihinde saat 13:46:27 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 565 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


 Acu Slim Nedir?


AcuSlim akupunktur manyetik küpesi, mıknatısın etkisi ile kulak memenizin üzerinde baskı yaparak yeme arzusunu giderir. AcuSlim hızlı, güvenli ve etkili kilo vermeye yardımcı olmak için modern tıp tekniklerini birleştirir. Sadece beslenme ve hafif, basit bir egzersiz programı ile kilo vermenize destek olur. Manyetik küpeler şık altın veya inci olarak tasarlanmıştır. Akupunktur sistemi yüzyıllardır kişilerin ağrılarını azaltmak için tedavi metodu olarak uygulanmıştır. Şimdi, bu akupunktur küpelerinin kilo vermeye yardımcı olduğu keşfedildi. Böylece akupunktur iğne uygulamasının yerine geçerek kilo vermek isteyen insanlara büyük kolaylık sunulmuş oldu. Akupunktur mıknatıslı küpeleri altın ve inci yüzleri ile kıyafetlerinizle muhteşem uyum içinde olacak.

AcuSlim şık altın kaplama ve inci küpeleri, kulak memesinin her iki tarafına yerleştirilir, güçlü mıknatısların manyetik çekimi ve kuvveti etkisi ile sabit basınç uygular. Basınç uygulanan bu noktalar iştah merkezini kapatarak açlık hissini azaltır. Böylece kilo verimi sağlanmış olur.

Tamamı ile doğal, yan etkisi yok!!


AcuSlim
her şeyiyle tamamen doğal ve insan vücudunun normal fonksiyonlarını kullanarak kişinin vücudunun kimyasını yeniden oluşturur. Herhangi bir yan etkisi veya tehlikesi yoktur.

Akupunktur binlerce yıldır milyonlarca insanın derdine derman olmuş bir yöntemdir .

Yüzyıllardır kullanılan akupunktur tedavi metodu, şimdi kilo kaybı için kullanılıyor.

Çin’de açık kalp ameliyatı yapılırken herhangi bir anestezi olmadan sadece hastanın ağrısını gidermek için doğal güç olarak akupunktur tedavi yöntemi uygulanmaktaydı.

Akupunktur yöntemi açık kalp ameliyatında bile ağrı giderilecek kadar güçlüyse, iştah hissi de rahatlıkla giderilebilir.

Yeni teknoloji ürünü AcuSlim akupunktur küpesi de iğneli akupunktur yöntemi ile aynı etkiyi sağlar. Muhteşem sonuca iğnesiz uygulama yöntemi AcuSlim ile ulaşacaksınız.

Üstelik AcuSlim takmaya devam ederek bir daha asla kilolarınızı geri almayacaksınız. Bugün bir çok kişi fazla kilolarından şikayetçi. İstatistiklere göre erkekler günlük kalori ihtiyaçlarının ortalama %35, kadınlar ise %30 fazlasını vücutlarına almaktadır.

Sonuçta ise; gut, şeker, kalp, tansiyon, metabolizma bozukluğu gibi bir sürü hastalık meydana gelmektedir. Ortaya çıkan sonuç içler acısı, çocuk yaşta obez hastalar görülmektedir. Bu sebeple diyet yapılması kaçınılmazdır.

ACUSLIM MANYETİK AKUPUNKTUR KÜPESİ İLE ZAYIFLAYIN…


Fazla kilosu olan insanlarda en yaygın endişe iştahlarını kontrol edemeyip yeniden başa dönmektir.

  •     Sizde mi kontrolünüzü kaybetmekten korkuyorsunuz?
  •     Kendinizi sık sık aç hissediyor musunuz?
  •     Kendinizi can sıkıntısı ile yemek yerken bulduğunuz oluyor mu?
  •     Duygularınız yemek yemenize etken oluyor mu?
  •     Mesela depresyonla mücadele için yemek yemeye yöneliyor musunuz?
  •     Stresle mücadele ederken yemeğe mi odaklanıyorsunuz?

Tüm diyetleri neredeyse denediniz, kilo verme ile ilgili tüm kitapları okudunuz, birçok egzersiz ekipmanı satın aldınız ama hala istediğiniz sonucu alamadınız mı? Fazlalıklardan kurtulmanın yolunu egzersizlerle veya diyet ile bulamadınız mı?

Tüm sorulara evet cevabını verdiyseniz;
O zaman yalnız değilsiniz! ACUSLIM İLE KONTROL SİZİN ELİNİZDE…

Açlık diyetine girmek zorunda kalmadan.

Eğer biraz da olsa irade gücünüz varsa,

AcuSlim akupunktur küpesi kilo vermeyi çok kolay hale getiriyor.

Peki, siz bu konuda ne yapacaksınız?

Bugün olumlu bir adım atın ve kendinize AcuSlim satın alın.

Zahmetsizce kilo verin!


Herhangi kilolu bir erkek veya bayan güvenle ve kolayca AcuSlim kullanarak, tüm diyet programı boyunca stres, sıkıntı olmadan, olumlu düşünceler eşliğinde kilo verebilir.

AcuSlim Faydaları, Acuslim Etkileri :


Ne zaman sıkı bir diyete girseniz, yemeğinizi çok fazla kısıtladığınız için vücudunuz kilo vermeye çalıştığınızı algılamıyor ve sizi aç olarak düşünüyor. Vücut kendi kendini programladığından metabolizma hızınız yavaşlıyor ve doğal olarak kilo vermekte sıkıntı yaşıyorsunuz. Ayrıca vücudunuz onu aç bıraktığınızı düşünerek kendini yağı kasa dönüştürmeye programlar.

AcuSlim akupunktur küpeleriyle uygulanan tedavi metodunda beyinden gelen açlık sinyalleri bastırılır. Böylece yeme içgüdüsü bloke edilir.

ACUSLIM akupunktur küpeleri kullanılırken hormonlarda insülin çıkışında bir azalma saptanmıştır. Bu aynı zamanda iştah azaltan bir etkiye sahiptir. Eğer insülin salgılanması azalmış ise, kan şekeri düzeyi daha dengeli olur. Kan şekeri düzeylerinde ne zaman dengesizleşirse açlık mesajları gönderilmeye başlanır.

ACUSLIM akupunktur küpeleri
ile uygulanan tedavinin diğer bir sonucu da vücudunuz rahatlatıcı endorfin üretimi sağlar ve serotonin düzeyini yükseltir. Bu da doğal olarak stresi azaltır, ve dolayısıyla daha az yemek yemeye teşvik ederek kişileri mutlu kılar.

Serotonin iştah, uyku, hafıza ve öğrenme kontrolü de dahil olmak üzere insan vücudundaki fonksiyonları sayısızdır. Diğer fonksiyonları ise, ısı regülasyonu, mod, davranış, kardiyovasküler fonksiyonu, kas kasılması, endokrin düzenlenmesi ve depresyonu engellemektir.ACUSLIM akupunktur küpesi ile kulak tedavisi, doğal metabolizma hızını daha fazla çalıştırarak yağ yakımını kolaylaştırır.


Acuslim Zayıflama Küpesi başlıklı bu makale 15-07-2011 tarihinden itibaren 565 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Acuslim Zayıflama Küpesi

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Acuslim Zayıflama Küpesi Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.