reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Acai Berry Zayıflama Mucizesi

Zayıflama Acai Berry Zayıflama Mucizesi konusunu yazdır Acai Berry Zayıflama Mucizesi konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 28-03-2010 tarihinde saat 23:14:26 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 14660 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Avrupa ve Amerika’da fırtınalar estiren; doktorların ve beslenme uzmanlarının süper meyve olarak tanımladıkları Acai Berry güçlü içeriğiyle artık Türkiye’de!

Hollywood'da yıllardır imrenerek baktığımız ünlüler hergün ameliyat masasına mı yatıyorlar zannediyorsunuz? Birçok ünlü fazla kilolarından kurtulmak; sağlık ve formlarını korumak için mucizevi bitki Acai Berry kullanıyor.Zayıflamak isteyen hemen herkes aç kalmadan, hiç zorluk çekmeden, sağlığından olmadan kilo vermenin hayalini kurar. Bunu başarmak ise genellikle pek mümkün olmaz. Ya diyet yapılan süre boyunca gerçekten aç kalmak gerekir, ya istenen kiloyu vermek haftalar sürer ya da zayıflayayım derken sağlık kaybedilir. Santevit Acai Berry sayesinde fazla kilolarınızdan kurtulabilir ve hayal ettiğiniz muhteşem görünüme sahip olabilirisiniz.

Sağlıklı zayıflamak mı istiyorsunuz çözüm Acai Beryy’de


Fazla kiloya kuyumcu terazisi hassaslığında tepki verenler, zaman zaman diyetle yatıp diyetle kalkıyor; rüyalarından, şişmanlamış görüntülerinin kabusuyla uyanıyorlar. Bu durum yetmediği gibi Tv programlarında ve gazete köşelerinde beslenme diyet uzmanlarının çözümlerini takip edenler; Hollywood yıldızlarının beslenme ve zayıflama sırlarını not edenler, artık şişmanlıktan kurtulup zayıflamak mümkün. Evet yanlış duymadınız! Güney Amerika’nın balta girmemiş ormanlarında yetişen Acai Bery meyvesinden formüle edilen ürün Acai Berry artık Türkiye’ de.

Acai Berry Zayıflama Mucizesi başlıklı bu makale 28-03-2010 tarihinden itibaren 14660 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Acai Berry Zayıflama Mucizesi

Sayfayı Paylaş:

Acai Berry Zayıflama Mucizesi için yapılmış yorumlar.
acai sipariş vermek istiyorum
Yazan: harun canaltay - Ankara
Puan:acai sipariş vermek istiyorum

"acai berry zayıflama hapı sipariş vermek istiyorum ama nerde vereceğim?"
  
Bu yorum 30-03-2010 10:21:45 tarihinde yazılmıştır...

acai emziren anne kullanabilir mi?
Yazan: betül er - Sakarya
Puan:acai emziren anne kullanabilir mi?

"ACAI EMZİREN ANNE KULLANABİLİR mİ? ACAI ZAYIFLAMA HAPI KULLANMAK İSTİYORUM ÇOCUĞUM 1 YAŞINDA HALA GECELERİ EMİYOR KULLANABİLİRMİYİM"
  
Bu yorum 05-04-2010 12:41:58 tarihinde yazılmıştır...

asai berry hapı
Yazan: dilek - Antalya
Puan:asai berry hapı

"asai berry hapını yeni kullanmaya başladım tok tutuyor ve harika enerji veriyor enerji içeceği içmiş gibi oluyor insan harika bir duygu tavsiye ederim ;)"
  
Bu yorum 09-04-2010 23:27:36 tarihinde yazılmıştır...

kaç kişi yazmış cevap veren yok
Yazan: gönül çalıseki - Eskişehir
Puan:kaç kişi yazmış cevap veren yok

"size sorulmuş cevaplarsanız kullanmayı düşünüyorum bu ürünü kullana bilirmiyim 4 aylık bebeğim var emziriyorum bi zararı olurmu bebeğime 6 kilo fazlam var"
  
Bu yorum 15-05-2010 01:29:18 tarihinde yazılmıştır...

acai berry hapını emziren anneler kullanabilir mi?
Yazan: sevinç - Ankara
Puan:acai berry hapını emziren anneler kullanabilir mi?

"gönül hanım merhaba, ben konuyu görmedim sizin yazınızı görünce farkettim. Bende sizin gibi acai berry almadan önce çok araştırmıştım sipariş verirken destek hattına sordum ilk 4 aydan sonra kullanabilirsiniz demişlerdi. Ben şu an kullanıyorum bebeğime herhangi bir zararı olmadı. Doktora kontrole götürdüm bir rahatsızlığı yok dediler. Bu arada benim çocuğum 6 aylık"
  
Bu yorum 15-05-2010 01:45:18 tarihinde yazılmıştır...

açai 1200 emziren anneye zararı
Yazan: almira - Ankara
Puan:açai 1200 emziren anneye zararı

"sllm arkadaşlar benimde 3 aylık bebeğim var. Benimde 8 kilo fazlam var ve bende açai berry kullanmak istiyorum ama bebeğime bir zararı olurmu endişesindeyim yorumları okudum kullananlar ver belli bir aydan sonra bende 5 ci ayda kullanmayı düşünüyorum bakalım etkisi ne olacak..."
  
Bu yorum 25-11-2011 13:25:02 tarihinde yazılmıştır...

Acai Berry Zayıflama Mucizesi Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.