reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


5i Bir Yerde Zayıflama Çayı

Zayıflama 5i Bir Yerde Zayıflama Çayı konusunu yazdır 5i Bir Yerde Zayıflama Çayı konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 16-07-2011 tarihinde saat 18:50:07 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 358 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Mate yaprağı;  aşırı iştahın dengelenmesine yardımcı olur. İdrar söktürücüdür. Tüm dünyada obezite tedavisinde kullanılır, aynı zamanda antioksidan özelliği vardır.

Kekik; sindirimi kolaylaştırarak vücuttaki fazla suyun atılmasını sağlar.

Funda yaprağı; iyi bir böbrek çalıştırıcı ve idrar söktürücüdür. Yağların eritilmesine yardımcı olur.

Biberiye; mide ve bağırsakları uyarır, böylece sindirime ( özellikle yağlı yiyecek yenildiğinde ) yardımcı olur. İdrar söktürücüdür. Hazmı kolaylaştırır.

Yeşil çay ; antioksidandır, kolestrolü düşürür.Vücuttaki yağların yakılma sürecini hızlandırarak kilo verdirir.

5’ i Bir yerde zayıflama çayı nasıl hazırlanır?


1 litre kaynamış suya birer çay kaşığı mate yaprağı, kekik ,funda yaprağı, biberiye ve yeşil çay atılır. 10 dk  demlenmesi beklenir ve süzülerek içilir. Kesinlikle kaynatılmamalıdır. Kaynatılması yanlış bir uygulamadır demlenmesi daha doğru ve etkilidir.

Görüldüğü gibi hepsinin ortak noktası vücutta biriken toksinleri atmasıdır. Ama bu çayların yanı sıra beslenmenize de dikkat etmeniz gerekir. Sıkı bir diyetle birlikte içilen bu çay hızla kilo vermenize yardımcı olacaktır. Bu bitki çayıyla ayda 5 – 7 kilo vermeniz mümkün. Bu da demek oluyor ki 3 ayda 20 kilo verilebilir. Aşırıya kaçılmamalıdır  , günde 3 bardak içilmesi yeterli fazlası ise zararlıdır. Sağlıklı kilo vermek isteyenler iştah azaltan ve yağ yakımını hızlandıran bu bitkileri tercih ediyor.

Sağlıklı Beslenme ve Yaşam Uzmanı Dr. Ender Saraç bitki yaprakları dengeli bir şekilde kullanıldığında vücuttaki yağları yakmaya ve kolestrolü düşürmeye yardımcı oluyor ve bu bitki çayı diyetiyle ayda 5 kilo vermenin mümkün olduğunu söylüyor. Bir başka uzman Taylan Kümeli ise bu çayların içine şeker katılmaması gerektiğine dikkat çekiyor. Aşırıya kaçıldığında ise bazı insanlarda alerjik reaksiyonların görülebileceği uyarısında bulunuyor.

5i Bir Yerde Zayıflama Çayı başlıklı bu makale 16-07-2011 tarihinden itibaren 358 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: 5i Bir Yerde Zayıflama Çayı

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


5i Bir Yerde Zayıflama Çayı Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.