reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


3 ayda 30 Kilo

Zayıflama 3 ayda 30 Kilo konusunu yazdır 3 ayda 30 Kilo konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 22-08-2011 tarihinde saat 17:56:22 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 82 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Bursalı kebapçı Samet Tamer arkadaşları fazla kiloları ile dalga geçince zayıflama kararı aldı ve 3 ayda 33 kilo vererek herkesi şaşırttı.3 ayda 104 kilodan 71 kiloya inen Samet Tamer zayıflamak isteyen herkese istenirse zayıflanabileceğini gösterdi. Öncelikle hayatından makarna ve pilavı çıkaran Tamer, bitki çayları da içtiğini ,hedefinin 62 kiloya inmek olduğunu belirtti.

Arkadaşlarının kendisi ile dalga geçmesini bir türlü hazmedemeyen Tamer her şeyin karar vermekten geçtiğini ,ne zaman ki; zayıflama kararı aldığını o zaman hızlı bir şekilde kilo vermeye başladığını belirtti. Tamer” sadece karar vermek değil önemli olan uygulamaktı. Zayıflama kelimesi beynimde her an dolaşıyordu. Kendime bir zayıflama yöntemi bulmalıydım. Hareket en etkili zayıflama yöntemi idi. Bende ilk olarak yanımda çalışan çırağın sorumluluklarını alarak başladım işe. Sanayi sitesindeki esnafın siparişlerini motorsiklet yerine koşarak götürmeye başladım. Ekmek, şeker ve tuzu olabildiğince az kullanmaya başladım. Kendime hazırladığım bir zayıflama karışımım vardı. Funda yaprağı, meta, biberiye, kekik ve yeşil çay bulunan karışımı içecek olarak hazırladım ” dedi.

Kebapçı olmasından dolayı biraz zorlansa da ızgara yiyecekler tüketmeye devam etti. Hayatından özellikle hamur işlerini, makarna ve pilavı çıkartarak başladı zayıflama programına. Ve en önemlisi saat 18.00 dan sonra yemek yemeği kesti.

Zayıfladığımı Görmek Motive Ediyor


Esnafın sanayi tipi tartısında her gün tatıldığını ve gram gram kilosunun gittiğini gördükçe motivasyonunun hep tazelendiğini belirtiyor.  Herşeyin beyinde başlayıp beyinde bittiğini söyleyen Tamer” Arkadaşlarımın kilo ile dalga geçmesi bende büyük bir zayıflama hırsının oluşmasına neden oldu. Bilinçli bir şekilde kendime bir zayıflama yöntemi seçtim. Bitki çayları ile desteklediğim zayıflama programımda tuz, şeker ve unu çok azalttım.  Her ne kadar işim mangalın önünde olsa da önemli olan zayıflamaya beyinde başlamak. 1,62 boyunda 104 kilo olduğum göz önüne alınırsa bir an önce diyete başlamalı ve kilo vermeliydim.

Hedef 62 Kilo


Tamer diyetinin hala devam ettiğini 62 kilo olana kadar kilo vermeye devam edeceğini ve daha sonra da artık olabildiğince yemek alışkanlığını yaşam tarzı haline getirmeye çalışacağını belirtti
3 ayda 30 Kilo başlıklı bu makale 22-08-2011 tarihinden itibaren 82 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: 3 ayda 30 Kilo

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


3 ayda 30 Kilo Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.