reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


1 Haftada 10 Kilo Verdiren Diyet

Zayıflama 1 Haftada 10 Kilo Verdiren Diyet konusunu yazdır 1 Haftada 10 Kilo Verdiren Diyet konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 12-07-2011 tarihinde saat 20:03:34 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 460 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


1 haftada 10 kilo vermek isteyenler bayanların seçtiği 10 kilo verdiren diyet, bitki çayları, biberiye ve doğal zayıflama besinlerinden oluşmaktadır.Bu şekilde hem 1 haftada 10 kilo verip, hemde sağlıklı kalabilirsiniz..Bayanların en büyük sorunu olan kilolar çok kolay alınıyor. Fakat o kadar kolay verilmiyor. Sürekli diyete başlayan hanımlar kısa zamanda bırakarak veremiyorum diye pes ediyorlar. Aslında çok çabuk kilo verdiklerini görmek istiyorlar. Biraz sabırlı olsalar kilo verdiklerini görecekler.

Sizde kısa zamanda kilo vermek istemisiniz, Hemde tam 1 HAFTADA 10 KİLO


Bu elbette mümkündür. Yeter ki siz kilo vermeyi isteyin. Yapılan diyet ve egzersizler sonucu çok çabuk kilo verebilirsiniz. Her gün mutlaka üç öğün yemek yemelisiniz. Bu yemekler sebze ağırlıklı olması gerekir. Ayrıca öğün aralarında meyve takviyesi yaparak dengeli beslenmelisiniz.

Diyet yaparken bitki çaylarının etkisi var mı? Bitki çayları ile 1 haftada 10 kilo vermek


Elbette var, bitki çaylarının arasında biberiye iyi bir yağ sökücüdür. Hanımlar genellikle birkaç bitkinin karışımında meydana gelen bitki çaylarını sıkça kullanmaktadırlar. Ayrıca sebzelerle yapılan bazı çorbalarda zayıflamak için kullanılmaktadır. Ekranlarda her gün bu konu alınarak işlenmektedir. Her şeyden önce azimli ve kararlı olmak gerekir. Un, şeker, yağ ve tuzdan uzak durduğunuz sürece çok kolay ve kısa zamanda kilo vermek mümkündür. Bu arada egzersiz yapmayı da ihmal etmemek gerekir. Çünkü yağ yakmak için mutlaka spor yapmalıyız. Hiç olmazsa her gün yürüyüş yaparak hem zinde kalıp, hem de kilo vermeniz daha kolalaşır. Size yağ yakıcı özelliği olan sebzelerden söz edecek olursak lahana, soğan, domates, biber ve maydanozu sayabiliriz. Biraz gayret ve sabırla bir haftada on kilo vermek hepinizin hedefi olmalıdır. Özellikle yaza girerken herkes rejime başlar, yaz biter ama hala kilo veremediğinizi görünce hayal kırıklığına uğrarsınız. Gerçekten kilo yapıcı yiyecek ve içeceklerden uzak durarak kilo vermek hiç de zor değil. Alınan aşırı kilolar birçok hastalığında habercisidir. Haftada on kilo verdikten sonra formunuzu korumak için sürekli egzersizlere devam etmelisiniz. Yemeklerde yeşillik ve salata türlerine daha yer açmalısınız.

1 haftada  verilen 10 kilo kısa zamanda alınır mı?


Eğer dikkat etmez dengesiz beslenmeye devam ederseniz fazlası ile geri alırsınız. Zayıfladıktan sonra yemek düzeniniz tamamen değişmelidir. Bu sizin yaşam biçiminiz haline gelmelidir. Yasak olan yiyeceklerden çok canınız isterse çok az tadına bakarak kendinizi tatmin edebilirsiniz.


1 Haftada 10 Kilo Verdiren Diyet başlıklı bu makale 12-07-2011 tarihinden itibaren 460 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: 1 Haftada 10 Kilo Verdiren Diyet

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


1 Haftada 10 Kilo Verdiren Diyet Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.