reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


cips yerken zayıflamaya karar vermek

Bu yorum "zayıflamak ya da zayıflayamamak işte bütün mesele bu" tarafından 2010-05-05 17:14:54 tarihinde yazılmıştır.


Sponsorlu:


merhabalar herkese,
sitedeki yazıyla tesadüfen karşılaştım..feys sayfamın kenarında sürekli çıkan ve artık canıma tak eden meksika biberi zayıflama hapının peşimi bırakması için tıkladım reklama.. öyle atıp tutuyorlardı ki.. sanırsınız zayıflama hapı değil sihirli değnek mübarek..! sonra değişik sitelerden konuya dair yorumlar okumak için ordan oraya savrulurken bu sitede elma sirkesi başlığıyla karşılaştım, yazılar öyle gaza getirdi ki bünyemi elimde tuttuğum ve büyük bir iştahla yediğim cipsimi bi kenara attım ve ona bir pislikmiş gibi baktım :) her sabah aynada gördüğüm şişman vücuda baktığım gibi..

ben çocukluğumdan beri iri yapılı biriydim, çocukluk yıllarımda şişmanlık sempatikliği getirdiğinden işler yolundaydı ama iş ergenlik dönemine gelince hayatım kabusa döndü !!! istediğim şeyleri giyemez, abuk sabuk şişman şakalarından kurtulamaz olmuştum! artık "tombiş" değil, şişmandım !

hadi liseyi bi şekilde atlattım ama gelgelelim üniversitede işin rengi boyutu iyice değişti ve içinden çıkılamaz bir hale geldi, ama ben hala çevresinde (pek çok zayıf insanın sandığının aksine) kilolarıyla mutlu biri olup çıkıvermiştim ! Allah aşkına bir insan fazla kilolarıyla nasıl mutlu olabiir be insanoğlu sana soruyorum! bırakın mutlu olmayı pek çok kereler etrafım farketmsese de depresyona girip çıktım bu yüzden.. 80 li kilolardan 100 e yaklaştım nerdeyse 3 4 yılda! çok kereler denedim, hiç bırakmıcakmışım gibi görünen diyetlere tekmeyi bastım en fazla 3 4 haftanın sonunda..

hadi üni de bitti, şimdi işe başladık.. ben bir öğretmenim, ders esnasında öğrencilerimin sık sık yağlarıma baktıklarını görünce içim cızz ediyor.. ve öğrencilerimden 23 nisan da "öğretmenim kolbastı ekibine sizi de alalım biraz zayıflarsınız" vebenzeri esprileri duymak "her ne kadar aldırmıyomuşum gibi görünüp" hadi canım ben böle iyiyim diye geçiştirsem de gururuma dokunuyo canımı acıtıyo..! yok arkadaş ben aciz biri değilim diyorum şimdi kendime, hayatım boyunca zayıf olmayı diledim, mutluluğu saplantılı biçimde zayıflığa bağladım, öyle ki, bana göre zayıflasam şöle bi 55 olsam (ki şu aralar takriben 95 falanım), sanki yıldızlara dokunabilicem.. çok ütopik görünse de artık böyle yaşamak istemiyorum, kendimden nefret etmek istemiyorum! insanların beni tanımlarken "şu şişman uzun boylu olan" demelerini istemiyorum!

iş bu yüzden yarından tezi yok bende bu sirke işine giricem ve yılmicam.. zayıflamadan ölürsem gözüm açık gidicek aksi takdirde :) yazılarını okuduğum tüm arkadaşlara teşekkürler, bana dua edin sewgili şişmanlar, şişmanlığa veda eden güzel insanlar :) yaşasın zayıflamak, yaşasın 38 beden !!! :)


Yazıya Verdiği Puan:

  Bu yorum Elma Sirkesi ile Zayıflama Diyeti konusu hakkında yazılmıştır.
Diğer yorumları ve Asıl Konuyu görmek için tıklayın:

Elma Sirkesi ile Zayıflama Diyeti

 


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.