reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Zayıflamanın temel şartları

Bu yorum "Alpaslan Gül" tarafından 2010-04-25 15:55:55 tarihinde yazılmıştır.


Sponsorlu:


Vücuda giren ve çıkan besinler ayarlamassanız, (tabi kalori miktarı olarak demek istiyorum) elma sirkesini kazanla için hiç bir fayda etmez.

Şunu kullanın kilo verirsiniz, bunu kullanın zayıflarsınız bunların hepsi pazarlama teknikleri. Eger egzersiz ve sını bir diyet uygulamassanız fayda yok. Az yemeyi bir yaşam bicimi haline getirmeniz gerekiyor. Zebze ve meyve ağırlıklı beslenme alışkanlık olmalı. Suni besinlerden uzak durun. TV deki ve internet sitelerindeki o incecik mankenlere aldanmayın. Onlar meslekleri icabı oyleler ve doğru dürüst bir şey yemezler.

Düzenli spor, az yemek, lifli gıdalar, sıfır şeker, sıfır beyaz ekmek, akşam 7 den sonra yemek yok şeklinde bir hayat emin olun sizi daha mutlu edecek.

Düzenli basketbol ve voleybol oynuyorum 8 gündürde günde ortalama 1000 kalori az alıyorum. 2,5 kilo verdim. İster cep telefonunuzda, ister defterde günlük yediklerinizi tutun. Gıdaların üzerindeki kalori miktarları laf olsun diye yazılmıyor. İdeal kiloya inene kadar muhasebeci gibi kalori hesabı yapın. Ondan sonrada yeme alışkanlığınızı yukarda saydığım şekle getiriseniz sonuç alırsınız.

Diyeti bırakmak ve yemek istediğinizde aklınız şu cümleti getirin.

"Dünyadaki hiç bir yemek beni, aynaya baktığımda zayıf ve sportif görünümümden daha mutlu edemez"


Yazıya Verdiği Puan:

  Bu yorum Elma Sirkesi ile Zayıflama Diyeti konusu hakkında yazılmıştır.
Diğer yorumları ve Asıl Konuyu görmek için tıklayın:

Elma Sirkesi ile Zayıflama Diyeti

 


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.