reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Göbek şekillendirme ve yan taraftaki fazlalıklardan kurtulma

Bu yorum "s. kanat" tarafından 2011-04-15 17:09:57 tarihinde yazılmıştır.


Sponsorlu:


günde sabah ve akşam olmak üzere her seferinde üçer setten toplamda altı set yapılacak olan bu hareketler bir ay kadar zamanda karnınızın sıkılaşmasına ve yan taraflardaki yağ dokunun erimesine yardımcı olur.

1) ayaklarınızı sabitleyerek 20 tane mekik çekin, amacınız karnınızı sıkı bir şekilde tutmak olsun, ileriye uzanmak değil..
2)bu sefer yanlarda doğru 20 kez mekik çekin kalkarken sağa ve sola doğrulun.. yatarken sırtınızı tam yere koymayın karın kaslarınız sıkılı kalsın
3)yarım bir şekilde oturur pozisyonda sırtınızı yere koymadan sağa sola dirseklerinizi yere değdirmeye çalışın 30 saniye kadar
4) yere yarım bi şekilde sırtüstü yatın, bacaklarınızı devamlı olarak kaldırın indirin tam anlamıyla yukarı kaldırmanıza gerek yok dizlerinizi çok az kırın karnınızın çalıştığını hissedeceksiniz.
5)pozisyonu bozmadan dirsekler yerde bacaklarnızı 60 derece kadar yukarı kaldırın ve 1 dk bekleyin
- bu 5 hareketi dinlenmeden ardıardına yapın.. bittiğinde 1-2 dakikalık dinlenme ile aynısını 2 kez daha tekrarlayın..


Yazıya Verdiği Puan:

  Bu yorum Göbek Eritme Yolları konusu hakkında yazılmıştır.
Diğer yorumları ve Asıl Konuyu görmek için tıklayın:

Göbek Eritme Yolları

 


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.