İdasil Hemoroid Basur Hapı konusunu yazdır

İdasil Hemoroid Basur Hapı


Bu makale Zayıflama Bilgileri tarafından 2010-05-01 18:47:12 tarihinde yazılmıştır. Bugüne kadar 3837 defa okunmuştur...

İdasil Hemoroid Basur Hapı, Yüzyıllardır kullanılan ve içeriği bilinen bitkilerin kliniksel deneyler ile bir araya getirilmesinden ve denenmesinden oluşan bir bitkisel takviye ürünüdür. Kliniksel deneyler, İdasil Hemoroid Kapsül'ün 20 gün içerisinde etkisini göstererek, hemoroid rahatsızlığına ciddi derecede etki göstererek gerilemesini sağladığı kanıtlanmıştır.
 
20 günlük uygulama sonucu, klinik deneylerine katılan deneklerde, hemoroid'in en az % 35 gerilediği gözlemlenmiştir. Yine bu deneylerle Rahatsız halde ki kişilerde çalışmaz halde bulunan makat bölgesindeki toplardamarların çalışmaya başladığı ve memeleşmelerde küçülmeler olduğu saptanmıştır.
 
Bilindiği üzere, hemoroid rahatsızlığı makat bölgesindeki toplardamarların genişlemesi yani Varisi'dir. İdasil Hemoroid Kapsül, bitkisel kapsüllerinin mantığı olarak ise vücut bölgesindeki tüm damarların çalışmasını hızlandırması ve kan basıncını artırmasıdır. Bununla birlikte tıkalı haldeki toplardamarlar da aynı yöntem vasıtası ile açılır. Kalp güçlenir.
 
İdasil Hemoroid Basur Hapı, içerdiği bitkisellerle, vücudun direnç kaybını engeller ve hastalık karşısında sıkıntılı anlık rahatlamalar nedeni ile "direncin artması gibi" olma durumunu yaratmaz. Besleyici elemanları ile hastalığı ilerlemesini engeller. İdasil Hemoroid Kapsül'ün hedefi ve uygulama merkezi hastalıklı doku ve organlardır.
 

İdasil Hemoroid Kapsül'ün dört önemli etkisi bulunmaktadır

 
  1. Vücut genelinde tıkalı damarların açılmasını sağlar.
  2. Kalbi güçlendirir. Kan akışını ve basıncını düzenler.
  3. Mide ve sindirim sistemini düzenler, kabızlık ve ishal gibi problemleri bitirir. Bağırsakların düzenli çalışmasını sağlar
  4. Varis oluşumunu önler, oluşmuş varislerin ilerlemesini önler tedavisini gerçekleştirir.
 
İdasil Hemoroid Basur Hapı, yukarıda sayılan etkileri sonucu, vücut ihtiyacı olan gerekli her türlü sistemi çalışmasına yardımcı olarak vücut drencini artırır ve hemoroid rahatsızlığının gerilemesini sağlar.
 
İdasil Hemoroid Kapsül, hiç bir nedenle, damarların düzenli çalışması artırılmasından sonra rahatsızlığın ilerlemesine ve büyümelerin ve değerlerin artmasına neden olmaz, aksine vücudu direnci ile birlikte rahatsızlıktan sizi tamamen kurtarır ve tekrar oluşumunu engeller.
 

İdasil Hemoroid Kapsül Ne Değildir?

 
İdasil, Öncelikle ve özellikle, hiç bir kimyasal içermez. Mineral ve her ne ad altında olursa olsun, hiç bir katkı maddesi içermez. Tamamen bitkiseldir.
 
İdasil Hemoroid Kapsül ilaç değildir. Türk Gıda Kodeksine uygun olarak hazırlanmıştır.
 

İdasil Hemoroid Kapsül Kime, Nasıl Etki Eder?

 
İdasil Hemoroid Basur Hapı ile Hemoroid rahatsızlığı olan kişilerin rahatsızlıklarının ilerlemelerine göre 1 ila 6 paket kullanımlık bir zaman sonucunda (20 ila 120 gün), rahatsızlığın tamamen ortadan kalmasını ve bir daha oluşmamasına etken olan bir bitkisel karışım drogdur.
 
Rahatsızlığınızın durumuna göre 1 ila 6 paket ürün arası kullanım gerekebilir. Etki ilk kullanılan paketle birlikte görülecektir.
 

İdasil İçeriği:

 
Asplenium Ceterach 125 mg (Altınotu)
Anchillea Millefolium 103 mg (Civanperçemi)
Cassia sp 96 mg (Isırgan Otu)
Urtica Sp 92 mg (Sinameki)
Equisetum Arvense 84 mg (At Kuyruğu)
Natural Capsule Doğal Kapsül.

Kaynak: http://www.zayiflamabilgileri.com/urun-Tanitimi/idasil-Hemoroid-Basur-Hapi.html