Zayıflamak İstiyorum Diyenlere Zayıflama Önerileri konusunu yazdır

Zayıflamak İstiyorum Diyenlere Zayıflama Önerileri


Bu makale Zayıflama Bilgileri tarafından 2009-08-21 12:10:53 tarihinde yazılmıştır. Bugüne kadar 89986 defa okunmuştur...

"Zayıflamak istiyorum" deyip de bir türlü bu işi başaramayanlardan mısınız? Benim kimseye verecek zayıflama yöntemlerim ve kitaplarım yok ama bu işi başarmış birisi olarak birkaç tavsiyem var.

Öncelikle zayıflamak bir hırs işidir. İçlerinde bu hırsı ve azmi bulamayanların öncelikle bu iş için kendilerine bazı sebepler bulmaları gerekmektedir. Sağlıklı olmak çoğu zaman ikna edici bir sebep olmaz. Örneğin kız arkadaşı tarafından çok kilolu olduğu için ayrılanlar veya patronlarından kilolarıyla ilgili eleştiri alanlar sanırım bu ateşi içlerinde hissedeceklerdir. Evet ateşi yakanlar için gerisi çok kolay.
 

Zayıflamak İstiyorum diyorsanız İşte birkaç tavsiye:Benden bu kadar. Gördüğünüz gibi birkaç besin maddesi hariç hiçbir şey yasak değil.

Kendinizi kurallara kitaplara bağlamayın. Bu maddeler hiçbir kitap veya kişiden alınmış değildir. Başarmak için ihtiyacınız olan tek şey içinizdeki azimdir.

Sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum. Sevgiler...

Kaynak: http://www.zayiflamabilgileri.com/zayiflama/Zayiflamak-istiyorum-Diyenlere-Zayiflama-onerileri.html