Santevit Acai Berry Zayıflama Hapı konusunu yazdır

Santevit Acai Berry Zayıflama Hapı


Bu makale Zayıflama Bilgileri tarafından 2010-01-11 23:48:26 tarihinde yazılmıştır. Bugüne kadar 20753 defa okunmuştur...

Santevit Acai Berry (Acai Çileği) 60 Kapsül

 
Kullandığınız diyet ilaçları ve zayıflama hapları bir işe yaramadıysa artık çözümü doğal besin kaynaklarında aramanızın zamanı gelmiş demektir.
 
Bir türlü kurtulamadığınız kilolarınıza artık veda etmenizin zamanı geldi de geçiyor bile. Çok daha sağlıklı bir vücuda sahip olabilmek için yapmanız gereken sizler için ülkemize getirdiğimiz ve tamamen bitkisel kaynaklı olan Acai Berry ile tanışmak olmalıdır. Zengin besin kaynağı sayesinde uzun süre tokluk hissi doğuran ve hücreler için mükemmel bir antioksidan özellik taşıyan acai berry, acai üzümü ve çeşitli bitkisel kaynaklardan hazırlanıyor..
 

Santevit Acai Berry Zayıflama Hapı İçeriği:

Santevit Acai Berry zayıflama hapının içince sadece Acai üzümü bulunmuyor. Yeşil çay, L-Carnitin ve Krom Acai Berry'nin içinde bulunan diğer doğal maddeler. Bu karışımda bulunan her maddenin insan vücudu üzerinde ayrı bir etkisi var.
 

Acai Üzümü

Acai bitkisi doğadaki en yüksek antioksidan oranına ve yoğunluğuna sahip meyvedir. İçeriğinde omega 3; omega 6; omega 9, Vitamin A, Vitamin B, vitamin C, vitaminE, polifenol, fitosterol, antosiyonin, demir, potasyum, fosfor ve kalsiyum bulunmaktadır. İçeriğindeki kalsiyum miktarı sütün içerdiğinden daha fazladır.
 
Dr.Mehmet Öz’ün tüm dünyada bilinirliğini sağladığı ve güçlü antioksidan özelliği sayesinde mucizevi bitki olarak adlandırdığı Acai Berry, vücuttan toksinleri atarak, bağışıklık sisteminizi güçlendirerek, sağlıklı bir bedene kavuşmanızı sağlar. Acai Berry, tek başına kullanıldığında kilo kaybı hedefi ikinci plandadır, önemli özelliği zayıflamaya zemin hazırlamasıdır.
 

Chromium / Krom

Zayıflama programlarında doktorların sıkça bahsedip, önerdiği maddelerin başında gelir.
 
 

Yeşil Çay (Green Tea)

Yeşil çay zaten normal diyet uygulamalarında da ek olarak kullanılan bir madde olarak bilinmektedir. Bu özelliğiyle birlikte;
 
 

L-Carnitin

 

Santevit Acai Berry Zayıflama Hapı Kullanımı:

Yetişkinler için gıda takviyesi olarak, yemeklerden yarım saat önce, aç karnına günde 3 kapsül alınması tavsiye edilir. Günlük tavsiye edilen kullanım miktarı 3 kapsüldür. Önerilen doz aşılmamalıdır.
 

Santevit Acai Berry Zayıflama Hapı Yan Etkileri Zararları:

Şimdiye kadar belirtilen herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır.
 
Dikkat Edilmesi Gerekenler :
18-60 yaş arasında değilseniz kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Hamileyseniz ya da bebek emziriyorsanız kullanmadan önce doktorunuza danışınız. Antidepresanlar ile kullanılması önerilmez. Ağrı kesiciler dışında başka ilaçlarla kullanılmaması önerilmektedir. İlaç ve minerallerle birlikte kullanımında arada zaman farkı bırakılmalıdır.
 
Alerjik Etki :
Çilek, ahududu gibi meyvelere alerjisi olanlarda Acai Üzümünün de alerjik reaksiyon gösterme ihtimali vardır.
 
15-25 derecede oda sıcaklığında ışık almayan ortamda ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Bu ürün herhangi bir rahatsızlığın veya hastalığın teşhisi, tedavisi veya önlenmesi amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir, gıda takviyesidir.
 
Santevit Acai Berry'nin Faydaları :

Kaynak: http://www.zayiflamabilgileri.com/urun-Tanitimi/Santevit-Acai-Berry-Zayiflama-Hapi.html