Hemorex Basur Hapı Nedir? Nasıl Kullanılır? Etkileri? Hemorex Kullananlar Hemorex Yorumlar? konusunu yazdır

Hemorex Basur Hapı Nedir? Nasıl Kullanılır? Etkileri? Hemorex Kullananlar Hemorex Yorumlar?


Bu makale Zayıflama Bilgileri tarafından 2011-03-07 14:08:11 tarihinde yazılmıştır. Bugüne kadar 6173 defa okunmuştur...

Hemorex: Hemoroid İçin Bitkisel Tablet hemorex!
 
Hemorex bitkisel tablet; civanperçemi, karahalile, burçak ihtiva eden tamamen bitkisel içerikli bir gıda takviyesidir.

Hemorex bitkisel tablet; iç ve dış hemoroid rahatsızlıkarında ve sindirim sistemi düzensizliklerinde güvenle kullanılabilen etkili bir üründür.

Hemorex Bitkisel Tablet, Hemoroid rahatsızlıklarında üç aşamada etkisini gösterir;


1. Civanperçemi: gazları, mide kramplarını,mide ve bağırsak iltihaplarını geçirir,bağırsak hareketlerini düzenler.
Karahalile : metabolizma düzenleyici, hazmı kolaylaştırıcı, mideye fayda verici niteliktedir.

Birinci aşamada; hemoroid hastalığının tetikleyicisi olan ve devamlılığına zemin hazırlayan kabızlık ve sindirim sistemi bozukluklarının düzenlenmesinde faydalıdır.

2. Civanperçemi: kanı temizler, kanı yenilemeyi teşvik eder, dolaşım sistemi rahatsızlıklarına ve damar spazmlarına çok faydalıdır.
ikinci aşamada; hemoroid oluşmuş bölgelerdeki(meme tabir edilen) toplardamar içerisindeki kanın akışkanlığının azalması(pıhtılaşması) ve bu bölgelerde kan dolaşımın zayıflaması şikayetlerinin, "civanperçeminin kanı temizleme, kanı yenileme ve dolaşımını düzenleme etkisi” ile giderilmesinde faydalıdır.

3. Karahalile: içeriğindeki %20-40 oranındaki tanen itibariyle en yoğun tanen ihtiva eden bitkidir. Karahalile’nin içerdiği tanen maddesinin damar ve mukoza büzüştürücü, sıkılaştırıcı olduğu bilinen etkisi vardır.

Üçüncü aşamada; kan akışının düzenlendiği hemoroidli bölgelerdeki esnekliğini yitirmiş, meme tabir edilen sarkmalar oluşmuş toplardamarın; karahalile’nin içeriğindeki tanen maddesinin "damar ve mukoza üzerindeki büzüştürücü ve sıkılaştırıcı” olduğu bilinen etkisiyle tekrar eski elastikiyetini kazanmasına ve sıkılaşmasına faydalı bitkisel bir gıda takviyesidir.
 
 

Hemorex Etkileri:

Hemorex Hapı, "hemoroit alanında ilk” tanıtımıyla yola çıkarken,bizce; neden ilk sorusunun cevabı ve karşılığı olarak şunları size verebilmeliydi;


Bütün bu beklentilerin tek bir üründe toplanabileceği ‘’bir ilk olabilmek’’ idealinden hareket ederek, büyük bir özveriyle üretilmiş olan Hemorex tablet ürünümüzü sizlerle buluşturmakla görevimizi yerine getirdiğimizi düşünmekte ve bu haz ile yolumuza devam etmekteyiz.
 
 

Hemorex Nasıl Kullanılır?Hemorex Kullananlar, Hemorex yorumlarını alttan yazabilirler...
Kaynak: http://www.zayiflamabilgileri.com/saglik/Hemorex-Basur-Hapi-Nedir-Nasil-Kullanilir-Etkileri-Hemorex-Kullananlar-Hemorex-Yorumlar.html