Acı Cehre Zayıflama Hapı Acı Cehre Tableti Acı Çehre İlacı konusunu yazdır

Acı Cehre Zayıflama Hapı Acı Cehre Tableti Acı Çehre İlacı


Bu makale Acı Cehre tarafından 2009-06-27 04:25:52 tarihinde yazılmıştır. Bugüne kadar 72228 defa okunmuştur...

kekikli acı cehre zayıflama hapı Acı Cehre kullanılmaya başlandığı ilk günden itibaren fazla kilolarınızı vermeye yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Acı Cehre Avrupada diyet ürünleri listesinde üst sıralarda yer almakta olup, tamamen doğal ve birçok bilim adamı tarafından konu alınmıştır. Bu mucize kombinasyon ile, fark edilmeye hazır olun!

Acı Cehreyi Akşam Kullanın Sabah Hafifleyerek Uyandığınızı Hissedin.


Yanlış duymadınız Acı Cehre Kullanımdan hemen sonra (2-4 saat içerisinde) etkisini göstermeye başlayacaktır. 24 saat içerisinde fazla kilolarınızı verebilir ve herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Zayıflamaya yardımcı olmanın yanı sıra kabızlık sorununa da tedavi yöntemi olarak kullanıldığı bilinmektedir. Bağırsakları düzenleyici, temizleyici, hücreleri yenileyici ve cildi sıkılaştırıcı özelliği ile de zayıflama esnasındaki cilt sarkmalarını önlemeye yardımcıdır.

Bir kutu Acı Cehre 60 adet Doğal Bitki Tableti içermektedir içermektedir.


    

Kekikli Acı Cehre şu ana kadar bilinen etkili ve hızlı kilo verme takviyesidir. Acı cehre var olan tüm zayıflamaya yardımcı ürünlerden farklı olarak %100 bitki tohumundan imal Edilmektedir. Ürünün bilinen yan etkisi bulunmamaktadır.
 

Acı Cehre Nasıl Kullanılır:

Acı Cehre, Yemeklerden 30 dakika önce ılık su ile alınması, tokluk hissi yaratır ve nispeten fazla yemek yenmesini engeller.
Yiyecekler ile alınan yağların, midede emilmesini engeller ve mide tarafından emilim en aza indirilerek, yağ ve kalori olarak vücutta depolanmamasını sağlar. Kötü kolesterol ve trigliseridlerin atılımında etkilidir.
Yiyecekler ile bağırsaklara ulaşan besinlerin, burada emilimini en aza indirir. Diğer mineral ve vitaminler alınırken, yağlar gaita yolu ile dışarı atılır.

 


 

Acı Cehre zayıflama bitkisinin kapsül halinde veya diğer yardımcı bitkilerle kullanılmamasındaki amacı ise taklit edilmemesi ve diğer ürünlerden ayırt edilebilmesi amacını gütmektedir.

Acı cehre zayıflama kapsülü
tamamen dalından toplanıldığı gibi olup hijyenik ortamda ve usulüne uygun şekilde kullanıma hazırlanmıştır.

Acı cehre zayıflama hapı Kabızlık giderici, bağırsak yumuşatıcı, idrar söktürücü etkileri vardır. Özellikle bağırsakları çalıştırmasıyla ünlüdür.
 
Acı cehre zayıflama tableti'nin modern tıpta da yeri vardır.

*Son yapılan araştırmalarda acı cehre meyvesinden hazırlanan özel ekstrenin kanser hücrelerinin büyümesini engellediği görülmüştür.

 

Acı Cehre Zayıflama Hapı Kullanımı:

Acı Cehre yemeklerden 30 dakika önce sabah ve akşam 1 adet ılık bol su ile içilir. Devam eden günlerde sabah akşam birer adet aç karnına kullanılır.

 

Acı Cehre Zayıflama Hapı Hakkında Sorular:

 

1- Acı Cehre Zayıflama Tableti kullanırken kilo verirsem, ürünü kullanmayı bıraktıktan sonra kilo alır mıyım?
Acı Cehre vücudunuzdaki su oranından değil, sadece yağ oranından kaybettiğiniz için ürünü kullanmayı bıraktığınız zaman ne verdiğiniz kiloyu nede fazlasını geri almazsınız. Ürün düzenli kullanım sonucunda dengeli beslenme alışkanlığı kazanmanıza yardımcı olacağından, eski beslenme düzenine geri dönmeseniz kilo alma olasılığınızı yoktur.

2- Acı Cehre'yi ne kadar kullanmalıyım?

Acı Cehre ‘yi 3 kutuya kadar kullanabilirsiniz. 3 kutu öncesinde istediğiniz kiloyu vermişseniz, ürün kullanımını bırakabilirsiniz. 3 kutudan sonra devam etmek isterseniz 15 gün ara vermeniz gerekir.

3- Acı Cehre ile 1 ayda kaç kilo verebilirim?
Bu sonuçlar kişinin metabolizmasına göre değişir. Ortalama aylık 8-12 kilo arasında kilo verebilirsiniz.

4- Emziren anneler Acı Cehre kullanabilir mi?
Emziren annelerin kullanmamaları tavsiye edilir.

5- Acı Cehre kullanırken egzersiz ve ekstra diyet yapmalı mıyım?
Ürün gün içinde tokluk hissi verdiğinden ekstra bir diyet yapmanıza gerek yoktur. Bu doğal diyeti 30 dakikalık bir yürüyüş ile desteklerseniz ürünün etkisi arttırmış olursunuz.

6- Acı Cehre kullanırken bol su içmemiz gerekiyor mu?

Evet, bol su içmeniz bu ürünün kullanımında çok önemli. Günlük en az 1,5- 2 litre içilmesini tavsiye ediyoruz. Bitki Tohumunu yutarken bir bardak suyun tamamını içmek gereklidir.

7- Böbrek yetmezliği olanlar Acı Cehre kullanabilir mi?

İleri düzeyde karaciğer ve böbrek yetmezliklerinde kullanılmaması önerilir. Fakat basit karaciğer yağlanması ve kan kolesterol yüksekliği üzerine elma ve kromun düzeltici etkileri mevcuttur. Doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.

8- Acı Cehre için belirtilen bir yaş sınırı var mı?
En az 18 yaş ve sonrasında kullanılması tavsiye edilir.

9- Acı Cehre iştahı gerçekten kesiyor mu?
Ürünün içeriğinde yer alan acı cehre bitki tohumu, iştahı kesmeye yardımcı olur.

10- Acı Cehre kullanımında kabızlık sorunu yaşar mıyım?

Ürünün içeriğinde bulunan acı cehre bitki tohumu , bağırsak faaliyetlerinizin düzenlenmesine yardımcı olur. Kabızlık sorununu da etkili birşekilde gidermeye yardımcı olur..

11- Tiroit hastasıyım, dışarıdan tiroit hormonu alıyorum, kullanabilir miyim?
Tiroit hastalığı için bir yan etki bildirilmemesine rağmen doktorunuza danışmanızı tavsiye ederiz.

12- Bu ilacı kullanırken hiçbir şey yiyemeyecek miyiz?
Ürün düzenli ve dengeli beslenme alışkanlığı kazanmanıza yardımcı olur.Hiç yemek yememek metabolizmanızı yavaşlatacağından kilo vermeniz zorlaşır.

13- Doz aşımı halinde herhangi bir sorun yaşar mıyım?
Ürünün kullanım talimatına ve dozajına uygun kullanmanızı tavsiye ederiz.

14- Kolesterol hastasıyım, kullanabilir miyim?

Kolesterol metabolizması üzerine Acı Cehre'nin olumlu etkiler gösterdiği bildirilmiştir.Doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.

15- Anti-Depresan ilaçlarla kullanabilir miyim?
Anti-Depresanlarla kontrollü bir şekilde kullanılması önerilir. Doktorunuza danışmanız tavsiye edilir.

 

Acı Cehre kullanan veya Acı Cehre hakkında yorum yapmak isteyenler yazabilirler. 


Kaynak: http://www.zayiflamabilgileri.com/urun-Tanitimi/Aci-Cehre-Zayiflama-Hapi-Aci-Cehre-Tableti-Aci-cehre-ilaci.html