reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Şifalı Bitkilerle Zayıflama

Zayıflama Şifalı Bitkilerle Zayıflama konusunu yazdır Şifalı Bitkilerle Zayıflama konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 13-07-2011 tarihinde saat 13:45:43 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 403 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Şifalı Otlarla Zayıflama Yöntemi Diyet ve sporla zayıflamayı beceremediyseniz bir de şifalı bitkileri deneyin. Lokman Hekim’in reçeteleri ile sağlıklı zayıflamak mümkün.

Diyet ve sporla zayıflamayı beceremediyseniz bir de şifalı bitkileri deneyin. Lokman Hekim’in reçeteleri ile sağlıklı zayıflamak mümkün.

Şifalı otlarla zayıflama

Diyet ve beden hareketleri yaparak, şişmanlıktan kurtulmak mümkün… Ancak, bitkilerin vücuttaki yağları eritmek, dolayısıyla kilo verdirmekteki gücü de unutulmamalıdır.

Şişmanlık, alınan kalori miktarının yakılan kaloriden daha fazla olması sonucu ortaya çıkan bir metabolizma bozukluğudur. Tıp dilinde “obezite” denilen şişmanlık; ihtiyaçtan fazla besin almak, yeterince hareket etmemek, tiroid veya diğer bezlerin çalışmasında görülen yetersizlikler, böbrek veya kalp hastalıkları, ruhsal yapı ve soyaçekimden kaynaklanabiliyor.

Hastalık Riski Taşıyorlar

Özellikle sırt, kol, bacakların üst kısımları, kalçalar ve karın bölgesinde aşırı derecede yağ birikir. Yüz ovalleşir, hareket etme kabiliyeti azalır, dolaşım sisteminde de bozukluklar görülür.

Araştırmalara göre; şişmanların daha çabuk yaşlandıkları, şeker hastalığı, damar sertliği, kalp hastalıkları, karaciğer ve safra kesesi hastalıkları, tansiyon yüksekliği, akciğer hastalıkları, romatizmal hastalıklar, ruhi veya sinirsel hastalıkların tehdidi altında bulundukları belirtilmektedir. İşte size, sişmanlıktan kurtulmak ya da fazla birkaç kiloyu verebilmek için doğal zayıflama reçeteleri:

Reçete 1

Malzemeler:

 • Atkuyruğu (tilkikuyruğu, zemberekotu)
 • Su

Hazırlanışı: 4 su bardağı kaynar suya 20 gram (1 çorba kaşığı) ufalanmış atkuyruğu konulur. Yarım saat bekletildikten sonra ince ve temiz bir tülbentten süzülür. Saat 10:00, 15:00 ve 21:00′de 1′er çay bardağı içilir.

Reçete 2

Malzemeler:

 • Domates
 • Havuç
 • Su
 • Kereviz

Hazırlanışı: 4 bardak suya 2 tane kereviz doğranır.15 dakika kaynatıldıktan sonra süzülür. Suyuna, 1 su bardağı yeni sıkılmış domates suyu ile 1 su bardağı yeni sıkılmış havuç suyu ilave edilir. Saat 10:00, 15:00 ve 21:00′de 1′er çay bardağı içilir.

Reçete 3

Malzemeler:

 • Kiraz sapı
 • Su

Hazırlanışı: 6 bardak suya 1 çay bardağı dolusu kiraz sapı konulur. 12 saat bekletilir. Sonra 15 dakika kaynatılır ve yarım saat bekletilir. Süzdükten sonra, saat 10:00, 15:00 ve 21:00′de 1′er çay bardağı içilir.

Reçete 4

Malzemeler:

 • Biberiye
 • Su

Hazırlanışı: 4 su bardağı saf sirkeye, 1 avuç biberiye eklenir.10 gün bekletildikten sonra, ince ve temiz bir tülbentten süzülür. Sabah-akşam 1′er çay bardağı içilir


Şifalı Bitkilerle Zayıflama başlıklı bu makale 13-07-2011 tarihinden itibaren 403 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Şifalı Bitkilerle Zayıflama

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Şifalı Bitkilerle Zayıflama Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.