reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


şifalı Bitki kürleri

Zayıflama şifalı Bitki kürleri konusunu yazdır şifalı Bitki kürleri konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 26-07-2011 tarihinde saat 16:08:46 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 229 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Soğuk algınlığına bağlı üst solunum yolu enfeksiyonu gibi rahatsızlıklara yakalanan birçok kişi, doğal tedavi imkanı sunan aktarlara koşuyor.

Aktarlar, sağlıklı kişilere kuvvet veren çörek otu, ceviz yaprağı, fındık burcu, gribal enfeksiyonlara karşı dayanıklılığı artıran zencefil, andız pekmezi ve bal gibi ürünleri öneriyorlar.

Bir de bunların onlarca bitkinin karışımından elde edilen kış ürünleri var. Macun da denilen bu ürünlerin fiyatı 50 YTL’ye kadar çıkıyor. Bu ürünlerden sabah akşam bir çay kaşığı bile yemek, hastalıklara karşı direnci artırıyor.

Üst solunum yolu enfeksiyonu ve öksürük için göğüs yumuşatıcı, öksürük ve bronşitte rahatlatıcı etkiye sahip hatmi çiçeği, ıhlamur, ateş düşürücü ve yatıştırıcı özelliği olan ayva yaprağı, C vitamini deposu kuşburnu, iştah açıcı, göğsü yumuşatan, gribe iyi gelen ve balgam söktüren meyan kökü çayı gibi birçok alternatflir sunuyor.

Çin yağı
koklandığında nefesi ve burun tıkanıklığını açıyor, baş ağrısına iyi geliyor. Nane yağından yapılan bu ürün, 2 farklı şişede, 6,5 ile 19 YTL arasında satılıyor.

Kış ürünlerinden çörek otu 7, zencefilin 15-20, pekmez 4-6, hatmi çiçeği 20, ıhlamur 35, ayva yaprağı 25, kuşburnu 15 ve tarçın 10 YTL’den satılıyor.


şifalı Bitki kürleri başlıklı bu makale 26-07-2011 tarihinden itibaren 229 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: şifalı Bitki kürleri

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


şifalı Bitki kürleri Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.