reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Papatya Çayı Neye İyi Gelir?

Zayıflama Papatya Çayı Neye İyi Gelir? konusunu yazdır Papatya Çayı Neye İyi Gelir? konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 19-07-2011 tarihinde saat 12:47:45 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 305 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Papatya Çayının faydaları ve Ne iyi Gelir  ? Zayıflatırmı ?


Kendimiz için yapacağımız iyilik her gün bir fincan papatya çayı içmek olacaktır. Çocuğunuzun iştahının açılmasını istiyorsanız şayet, ona papatya çayı içirin. Hazmı kolaylaştırıcı ve iştah açıcı özelliği vardır. Kendinizi çok yorgun ve bitkin hissettiğiniz zaman, uyku problemi yaşamakta iseniz çayınızı demleyin ve afiyetle yudumlayın. Kaliteli bir uykuya kendinizi ve beyninizi hazır edin. Çünkü, uyku düzenimiz gerek iş stresinden gerekse başka faktörlerin sebebiyet vermesinden dolayı düzenli bir uykuya hasret kalmış olunabiliyor. Yatmadan bir saat önce içilen bir bardak papatya çayı sakinleştirici etkisini gösterecek ve gün içerisinde aldığımız yoğun enerjiyi üzerimizden atacaktır.

Papatya çayını satın alırken
küflenmemiş olmasına ve taze olmasına dikkat edelim. Herhangi bir zararı olmayacağı gibi dolayısıyla faydasını görmekte pek mümkün olmaz.Papatya Çayı Neye İyi Gelir? başlıklı bu makale 19-07-2011 tarihinden itibaren 305 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Papatya Çayı Neye İyi Gelir?

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Papatya Çayı Neye İyi Gelir? Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.