reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Kiraz Sapı Ve Mısır Püskülü Çayı

Zayıflama Kiraz Sapı Ve Mısır Püskülü Çayı konusunu yazdır Kiraz Sapı Ve Mısır Püskülü Çayı konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 19-07-2011 tarihinde saat 12:31:45 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 1809 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Gerçekten zayıflamak istiyorsanız kiraz sapı ve mısır püskülü çayını denemelisiniz, kiraz sapı vücuttaki ödemleri atar, mısır püskülü ise yağları eritmede oldukça faydalıdır, zayıflama çayları arasında en çok tercih edilen,ve zayıflama kürlerinde kullanılan bitkilerin faydaları saymakla bitmiyor

KİRAZ SAPI VE MISIR PÜSKÜLÜ ÇAYININ FAYDALARI

Bitkiler ve şifalı otlar açısından çok zengin bir ülkede yaşamaktayız. Bir çok derde deva olan bu harika iksirler, zayıflamak için başlı başına derman aradığımız çareler oldu.

Gerçekten zayıflamak istiyorsak, bitkilerden hazırlanan çaylardan kullanmak büyük ölçüde fayda sağlamaktadır.

Kiraz sapı ve mısır püskülü de bunlardan bir tanesi.

Kiraz Sapı

    Kiraz Sapının faydaları : Kiraz sapı vücuttaki ödemleri attığı için, kilo vermemizde fayda sağlayacaktır. Kurutulmuş kiraz saplarını kullanmak, etkili olacaktır.

    Mısır püskülünün faydası : Mısır püskülü ise yağları eritmede faydalıdır. Mısır püskülünün, bir çok zayıflama kürlerinde etkili olduğu görülmüştür. Hatta gut hastalığının tedavisinde kullanıldığı bilinmektedir.

kiraz sapı ve mısır püskülü çayının hazırlanışı


İkisinden birer tutam alıp iki bardak suda haşlayıp, 1 -2 dakika demlenmesini bekleyip, tüketilmesi gerekir. İkisi birlikte kullanıldığı zaman çok faydalı olacaktır. Aç veya tok fark etmeden, bu çayı içtiğimizde ortalama iki hafta içerisin de etkili olduğu görülecektir.

Zayıflama çaylarımız
, bizleri duygusal anlamda da rahatlatacaktır. Zayıflama isteğimiz artacak, vücudumuzdaki şişlikler gittikçe azalacaktır. Gözle görünen ve hissedilen bu değişiklikler, bizleri olumlu yönde etkileyecektir.

İsteğe göre içerisine iki veya üç yaprak sinemaki otu da ekleyebilirsiniz. Bilindiği gibi, kilo verme döneminde bağırsak hareketlerimiz son derece önemlidir. Bu bitki bağırsakları harekete geçirdiği gibi, tembelleşmesini de sağlayabilir. Bu açıdan bakacak olursak, eğer bağırsaklarımızda kabızlık açısından herhangi bir sorun yaşamıyorsak, haftada bir veya iki defa kullanılması önerilir. Hayatımızın her alanında, fakat en önemlisi zayıflama konusunda kabızlık problemini ortadan kaldırmak için, yediğimiz gıdalara özen göstermeliyiz. Posalı ve lifli besinlerin hem sindirim açısından, hem de tok tutucu etkisiyle az yemek yememizi sağlayacaktır.


Kiraz Sapı Ve Mısır Püskülü Çayı başlıklı bu makale 19-07-2011 tarihinden itibaren 1809 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Kiraz Sapı Ve Mısır Püskülü Çayı

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Kiraz Sapı Ve Mısır Püskülü Çayı Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.