reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Ekinezya

Zayıflama Ekinezya konusunu yazdır Ekinezya konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 12-07-2011 tarihinde saat 18:48:04 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 176 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Ekinezya çayı, ekinezya bitkisi tarafından hazırlanan hastalıklara faydaları bulunan bir şifalı bitkidir.Ekinezya çayı kullanımı ve hazırlanışı oldukça kolaydır.

Kış mevsimi yaklaştığı zaman grip, soğuk algınlığı, nezle kapıya dayanıyor demektir. Kış ayının başlamasıyla beraber, solunum yolu ile hastalık durumuna vücudumuz davetiye çıkarmaktadır. Soğuk algınlığına ve gribe karşı vücut direncini artıran ekinizya çayının, hastalık başlamadan kullanılması son derece etkili bir yöntem olacaktır. Bizler vücudumuzun savunma mekanizmasını harekete geçirip tedbirimizi alalım, soğuk algınlığına geçit vermeden kış aylarında rahat bir nefes alalım.

Ekinezya nedir?


Ekinezya Bağışıklık sistemimizi geliştiren çok güçlü bir bitki olduğu bilinir. Ayrıca bu şifalı bitkinin böcek ve yılan sokmaları tedavisinde kullanıldığı söylenmektedir. Bakteri ve mikropları vücudumuzdan atan bu şifalı bitki, günümüzde de bir çok hastalığın tedavisinde uygulanmaktadır. Grip ve soğuk algınlığından korunmak için, her evde bitki çayları muhakkak ki demlenmektedir.


Ekinezya başlıklı bu makale 12-07-2011 tarihinden itibaren 176 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Ekinezya

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Ekinezya Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.