reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Yorgunluk Giderici Bitkiler

Zayıflama Yorgunluk Giderici Bitkiler konusunu yazdır Yorgunluk Giderici Bitkiler konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 13-07-2011 tarihinde saat 19:29:56 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 220 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Ender Saraç’tan yorgunluk Giderici Formüller

Günümüzün en büyük yakınmalarından bir tanesi de halsizlik ve yorgunluktur. Yorgunluk sadece fiziksel kökenli olmayıp, ruhsal kökenli de olabilir. Günlük hayatta karşılaşılan pek çok durum insanın bedensel enerjisini tüketebilir.

Ben burada daha çok, ciddi bir tıbbi hastalığı olmayan, modern çağın getirdiği aşırı koşuşturmaca, stres ve hatalı beslenmeye bağlı olan halsizlikten ve yorgunluktan söz edeceğim. Normal desteklere rağmen kişide yorgunluk devam ediyorsa, o zaman mutlaka tıbbi bir danışmana başvurmalı ve özellikle uykusuzluk, depresyon, tiroit hastalıkları, şeker, tüberküloz, kansızlık, kanser, böbrek yetmezliği, yüksek tansiyon, vitamin eksikliği gibi nedenler araştırılmalıdır. Deneyimli ve dikkatli bir hekim yorgunluğun gerçek nedenini bularak nedene göre tedavi uygulayacaktır.

Yorgunluk için bitkisel formüller: meyankökü, ginseng, A, 8, E, C vitaminleri, omega3, balıkyağı, growth hormone (büyüme hormonu), kafein, DHEA (böbreküstü bezinden salgılanan bir hormon), arı poleni, arısütü, ginkgo biloba, melatonin, D-rihoz gibi doğal ilaçların yorgunluğa karşı yararı olabilir.

Ender Saraç’ ın yorgunluk için önerilerini sizinle paylaşmaya çalıştım, mutlu günler dilerim.

Bitki çayları: adaçayı, biberiye, zencefil, kakule, kuşburnu, kekik, mate çayları canlandırıcıdır. Ayrıca piyasada hazır karışımda canlandırıcı etkisi olan çaylar vardır.


Yorgunluk Giderici Bitkiler başlıklı bu makale 13-07-2011 tarihinden itibaren 220 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Yorgunluk Giderici Bitkiler

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Yorgunluk Giderici Bitkiler Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.