reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Suyun Önemi

Zayıflama Suyun Önemi konusunu yazdır Suyun Önemi konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 07-07-2011 tarihinde saat 12:24:04 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 180 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


2 bin kişi üzerinde yapılan bir araştırmanın sonuçları, günlük sıvı tüketimini gidermek için suyu tercih edenlerin daha fazla lif, daha az şeker ve daha az kalorili besin tükettiğini gösteriyor

Günlük sıvı ihtiyacı için farklı içecekler farklı miktarlarda tüketiliyor. Her birey kendi alışkanlıkları doğrultusunda seçim yapıyor. Kimileri sadece su içerken kimileri çay - kahveyi sudan daha fazla tüketiyor, ayrıca gazlı içecekler ile serinleyenler de var. Yapılan araştırmalar, günlük sıvı ihtiyacının, daha büyük bir kısmını sadece sudan alan kişilerin, genel olarak daha sağlıklı bir beslenme programı yürüttüklerini göstermiştir. 12 bin kişi üzerinde yapılan çalışmada su içme alışkanlığı olan bireylerin diğer yeme içme alışkanlıklarının da daha iyi olduğu gözlenmiş. Bu araştırma sonucuna göre sıvı seçiminde “su” tercih edenler beslenme tipi olarak da daha fazla lif, daha az şeker ve daha az kalorili besin tüketiyor.


Suyun Önemi başlıklı bu makale 07-07-2011 tarihinden itibaren 180 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Suyun Önemi

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Suyun Önemi Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.