reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Sırt ve Bel Ağrıları için Ne Yapmak Gerekir?

Zayıflama Sırt ve Bel Ağrıları için Ne Yapmak Gerekir? konusunu yazdır Sırt ve Bel Ağrıları için Ne Yapmak Gerekir? konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 13-04-2010 tarihinde saat 14:45:24 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 5057 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Sırtınızda veya belinizde bir ağrı olduğunda, çevrenizdekiler size uzanmanızı önerir. Ancak bu pek de doğru bir hareket değildir. Yatağa uzanmak, ağrıların artmasına sebep olur. Hareket etmek, ağrılar için çok daha faydalıdır.

Sırt ve Bel Ağrıları için Ne Yapmak Gerekir? başlıklı bu makale 13-04-2010 tarihinden itibaren 5057 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Sırt ve Bel Ağrıları için Ne Yapmak Gerekir?

Sayfayı Paylaş:

Sırt ve Bel Ağrıları için Ne Yapmak Gerekir? için yapılmış yorumlar.
sırt ve bel ağrısı
Yazan: alper andac - İstanbul
Puan:sırt ve bel ağrısı

"belim ve sırtım çok ağrıyor ve yürümekte zorlanıyorum.yaklaşık 1 haftadır bu şekilde devam ediyor ilç kullandım fakat iyi gelmedi.volteren..muscofleks diye iki tane ilaç kullandım ama halen ağrılarım geçmedi lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim.teşekkür ederim"
  
Bu yorum 17-05-2010 01:01:32 tarihinde yazılmıştır...

Bel ağrısı
Yazan: Erhan Yeşil - İçel
Puan:Bel ağrısı

"Ara sıra bel ağrım ağrıyor. Nedenini bir türlü çözemedim. Otururken filan ağrımıyor. Koşarken, mekik çekerken ve yürürken ayağımın takılmasıyla hafiften bir sızıntı gibi belim ağrıyor. Beni bilgilendirirseniz sevinirim."
  
Bu yorum 06-08-2010 01:43:10 tarihinde yazılmıştır...

düşme bel zedelenmesi
Yazan: merve tütü - İstanbul
Puan:düşme bel zedelenmesi

"bugün işyerınde mrdıvenlrden kydımm belımın merdıvenın kenarına bıcak saplr gıbı saplandı nfesim kesıldıı ölüorum zannettım..doktora gıttım röntgn cktı zedelnme dedıler ama cok ağrı var bıck saplanıo sanki..ne yapmalıyımm"
  
Bu yorum 27-08-2010 23:33:01 tarihinde yazılmıştır...

Bel ağrısı neden olur
Yazan: üümü A. - Antalya
Puan:Bel ağrısı neden olur

"benin belim 2,5 senedir ağrıyor çok aşırı bir ağrı satılmaz ama bazen dayanılmayacak kadar oluyor doktora gittim bana tahliller röntgenler yaptırdı hiç bir şey çıkmadı bana bir tane kirem verdi oda ağrımı sadece biraz hafifletti bir iki saatliğine annem de bana senin bilin kaymıştır diyor ben yakaşık bir sene kadar sırtımda yük taşımıştım yamaç yukarı annem ondandır diyor aynı ağrı ablamdada var oda benim gibi taşımışdı sizce ne olabilir bana yardım edebilirmisiniz şimdiden teşekkürler"
  
Bu yorum 08-12-2010 12:19:18 tarihinde yazılmıştır...

Sırt ve Bel Ağrıları için Ne Yapmak Gerekir? Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.