reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Sigarayı Bırakınca Kilo Alınırmı?

Zayıflama Sigarayı Bırakınca Kilo Alınırmı? konusunu yazdır Sigarayı Bırakınca Kilo Alınırmı? konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 02-11-2010 tarihinde saat 11:09:05 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 2389 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Genç kadınların, sigara bırakma konusunda erkeklerden daha fazla güçlük çektikleri ortaya çıkmıştır. Bu genç kadınların korkularından biri, sigarayı bıraktıkları anda kilo almaya başlayabilecekleridir. Yine de, gerçekler, kilo almayla sigarayı bırakma arasında doğrudan bir bağlantıyı desteklememektedirler. Eğer sigarayı bırakırsanız, tat alma ve koku duyularınız yeniden eskisi gibi kuvvetlenir ve yiyecekten daha fazla tat alırsınız. Yeniden kazanılan tat alma duyusunun baştan çıkarıcılığına karşı kendinizi koruyarak, kilo almayı önleyebilirsiniz. Yapılan bir çalışmada, sigarayı bırakan dört kişiden birinin kilo verdiği anlaşılmıştır.


Sigarayı Bırakınca Kilo Alınırmı? başlıklı bu makale 02-11-2010 tarihinden itibaren 2389 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Sigarayı Bırakınca Kilo Alınırmı?

Sayfayı Paylaş:

Sigarayı Bırakınca Kilo Alınırmı? için yapılmış yorumlar.
sigara kilo kaybı
Yazan: servet - Antalya
Puan:sigara kilo kaybı

"arkadaslar ben 22 yasındayım gecen sene bu vakitler askerdeydim. askerligimin son 3 ayında sigaraya basladım. saten zayıf biriyim dahada zayıfladım. sigarayı bırakınca gene alırım dedim. ama bırakdım gene alamadım. yani baslama ve bırakma sebebim. sigara. su anda proteinlerle falan baya kilo aldım iyi oldu yani... hehe ...."
  
Bu yorum 22-12-2010 01:42:44 tarihinde yazılmıştır...

Sigarayı Bırakınca Kilo Alınırmı? Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.