reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Sigara Nasıl Kolay Bırakılır?

Zayıflama Sigara Nasıl Kolay Bırakılır? konusunu yazdır Sigara Nasıl Kolay Bırakılır? konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 26-10-2010 tarihinde saat 12:36:54 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 1884 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


İngiliz bilimadamlarının yaptığı bir araştırma, kendiliğinden sigarayı bırakmaya karar veren tiryakilerin, bırakmayı planlayanlardan daha başarılı olduklarını ortaya koydu.

Araştırmacılardan Profesör Robert West, sigarayı bırakmadan önce plan yapmanın etkili olduğuna ilişkin inanışın aksine, buna kendiliğinden karar vermenin daha etkili olduğunu söyledi.

West ve iş arkadaşı Taj Sohal’in, eski ve şu andaki sigara tiryakilerinden oluşan 1900 kişinin katılımıyla yaptığı araştırma, sigarayı bırakma girişimlerinin neredeyse yarısının, kendiliğinden verilen karar sonucu olduğunu gösterdi.

Araştırma, kendiliğinden karar verip sigarayı bırakanların, yüzde 50 ila 60 daha başarılı olduklarını ortaya koydu.

Sigara Nasıl Kolay Bırakılır? başlıklı bu makale 26-10-2010 tarihinden itibaren 1884 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Sigara Nasıl Kolay Bırakılır?

Sayfayı Paylaş:

Sigara Nasıl Kolay Bırakılır? için yapılmış yorumlar.
nicdur sigaratör
Yazan: mehmet ali - Antalya
Puan:nicdur sigaratör

"nicdur daha faydalı olnu alın bu sigaratorla bırakmaaıdm ben nicdur var ömer çoşkunun onunla bıraktım."
  
Bu yorum 10-12-2010 14:49:01 tarihinde yazılmıştır...

SİGARAYI BIRAKMANIN KESİN ÇÖZÜMÜ
Yazan: Hakan yılmaz - Giresun
Puan:SİGARAYI BIRAKMANIN KESİN ÇÖZÜMÜ

"Sigara esaretinden kurtulmak isteyen arkadaşlar ben 26 yaşındayım 14 sene aktif olarak sigara kullandım.Fakat hiç bir faydasını görmedim sağlığıma zarar bütçeme zarar kısacası her şeyiyle zarar bir gün karar aldım kullandığım sigara 5 tl nin üzerine çıkarsa bırakcam diye tabi o bahane ben zaten kararımı vermiştim.2009 OCAK ayının 1.gününde kötü arkadaşım sigarayla vedalaştım o günden sonra bir daha sigara denen mereti ağzıma sürmedim.Bugün 17.05.2011 anlatmak istediğim özetle kararlı olacaksın almış olduğun kararın arkasında duracaksın ve sigara olayını kafanda bitireceksin vücut ne kadar sinyal gönderirse göndersin beynine sen kararından caymayacaksın deneyin kesin çözüm arkadaşlar tütüne son vb.ürünler değil etken madde kişinin nefsi iredesine hakimiyeti bu arada sigarayı bıraktıktan sonra 10 kg. aldım yediğimden içtiğimden tat almaya başladım özür dileyerek söylüyorum ağızım kenef gibi değil mis gibi kokuyor artıları çooookkkk saymakla yazmakla bitmezz saygılar."
  
Bu yorum 17-05-2011 19:28:53 tarihinde yazılmıştır...

Sigara Nasıl Kolay Bırakılır? Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.