reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Porselen Dişler

Zayıflama Porselen Dişler konusunu yazdır Porselen Dişler konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 18-08-2011 tarihinde saat 16:10:29 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 21 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Estetik bayanlar kadar erkeklerinde oldukça önem verdikleri konudur. Estetik olarak porselen yaprak diş ile orjinal alın diş görünümünü kazanmanın yanı sıra oldukça kolay ugulanıyor. Yaprak diş adındanda anlaşılacağı gibi diş üst kısmına tutturulan çok ince porselen porçacıklardan oluşur. Genel olarak diş üzerinde kesme işlemi yapmadan kolaylıkla uygulanabilmesinin yanında bazı durumlarda az miktarlarda olsada kalite açısından kesim yapılması gerekebilir. Yaprak diş çay ve sigara kullanımından kayanklanan diş rengindeki değişmelerden etkilenmiyor, oldukça sağlam olan yaprak diş uzun süre kullanılabiliyor. Ulgumardığı alanda diş çürümesine neden olmuyor. Dişlerin iç kısmına herhangi bir müdahalede bulunulmadığından kullanımda sorun yaşanmıyor.

Gelin dişi olarak son günlerde oldukça ünlenen gelin olacak bayanların özel günlerinde misafirlerinin karşısına inci gibi dişlerle çıkmak istemeleri nedeniyle oldukça fazla rağbet görüyor. Bu nedenle gelin dişi olarak adlandıranlarda mevcut. Diş rengi değişiminde tedavi ile sonuç alınamayan durumlarda yaprak diş imdada yetişiyor.

Özellikle ayrık bulunan dişlerin doğal görünüme en yakın şekilde düzeltilmesini sağlıyor. porselen yaprak diş kullanımının uzun süre olması için bakımına ve tırnak yemek gibi sorunlara karşı dikkat etmek gerekir.


Porselen Dişler başlıklı bu makale 18-08-2011 tarihinden itibaren 21 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Porselen Dişler

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Porselen Dişler Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.