reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Ozon Tedavisi Nedir?

Zayıflama Ozon Tedavisi Nedir? konusunu yazdır Ozon Tedavisi Nedir? konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Ozan Gözde   
Bu makale 19-06-2010 tarihinde saat 01:43:47 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 15917 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Ozon Tedavisi hakkında Memorial Suadiye Tıp Merkezi uzmanları bir takım bilgiler vermiştir. Şimdi sizlerle Ozon Tedavisi ile ilgili bilgileri paylaşıyoruz.
 

Ozon Nedir?

Ozon, atmosferin bir kaynağı ve oksijenin yüksek enerjili halidir. Gökyüzünün mavi renginin kaynağı olan ozonun dünyadaki yaşam için ne denli önemli olduğu son yıllarda yapılan bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır. Dünya için bu kadar önemli olan ozon, tıp dünyasında da günden güne çok daha önemli bir yer edinmektedir. Ozon tedavisi ile kanserden diyabete, tansiyondan böbrek rahatsızlıklarına kadar pek çok hastalığın tedavisinde başarılı sonuçlara ulaşılmaktadır.
 

Ozon Tedavisi; Kendinizi Çok Daha Genç Hissetmenizi Sağlar.


Anti-aging ve Ozon Tedavisi:

Yaşlanma ve yaşlanmanın etkilerinin geri alınması, bedensel ve ruhsal anlamda daha sağlıklı, zinde olmak ozonun getirdiği yararlar arasındadır.

Detoksifikasyon ve Ozon Tedavisi:

Çeşitli nedenlere vücuda giren kimyasal ve biyolojik atıkların zararsız hale getirilmesi ozon tedavisi ile sağlanabilmektedir.

Ozon ile Zayıflama Tedavisi:

Ozon tedavisi insan vücudunda yarattığı etkiler aracılığı ile kilo sorunlarını giderebilmektedir. Ayrıca özellikle ozonun içeriği olan yüksek enerjili oksijen sayesinde deri hücrelerinin canlanması ve gençleşmesi sağlanmakta, sellülit sorunları da giderilmektedir.

Ozon ile Bağışıklığın güçlenmesi, direncin artması:

Ozonun sağladığı en önemli yararlardan biri de sağlıklı olan kişilerin bu halinin devamının sağlanmasıdır. Artan vücut direnci, güçlenen bağışıklık sistemi sayesinde çeşitli enfeksiyon hastalıklarına yakalanma olasılığı azalırken, hastalıkların da kısa sürede atlatılması mümkün olmaktadır.

Ozon ile Kronik Yorgunluğun Giderilmesi:

Çağımızda birçok kişinin ortak derdi olan sürekli olarak kendini yorgun, bezgin hissetme durumu ozon yardımıyla giderilmektedir. Ozonun verdiği etki ile yorgunluğa neden olan kimyasal reaksiyonlar önlenmektedir. Yüksek enerjili oksijen, insanların kendilerini zinde ve sağlıklı olarak hissetmelerini sağlamaktadır. Bu geçici bir hissediş değil, tedavi sonrasında da devam eden bir durumdur.

Ozon Tedavisi ile Ağrıların Giderilmesi:

Herhangi bir hastalık olmaksızın sağlıklı insanlar da çeşitli nedenlerle ağrı hissedebilmektedir. Bunun nedeni yorgunluk, stres ya da başka bir etken olabilir. Ozonun etkisiyle bu ağrılar oluşmamakta ve oluşanlar da giderilmektedir. Ayrıca kanser ağrısı, yaralanma, yanık, kesik gibi travmalar sonucu oluşan veya psikolojik kaynaklı ağrılar da ozonla tedavi edilebilmektedir.
 


Ozon Tedavisi Hangi Hastalıklarda Uygulanabilir?


Ozon insanların sağlığını koruyan ve kaybedilen sağlığı geri kazandıran bir etken, klasik tıp yöntemlerinin dışında veya karşısında olan bir tedavi değildir. Tüm tedavi yöntemlerinin yanında veya soruna göre tek başına da uygulanabilmektedir.

 • Damar hastalıkları ve dolaşım sorunları,
 • Enfeksiyon Hastalıkları,
 • Yara tedavisi,
 • Hepatit AIDS gibi viral Hastalıklar,
 • Multiple Skleroz çölyak gibi Otoimmun Hastalıklar,
 • Yaşlılığa bağlı unutkanlık,
 • Hafıza kaybı, gibi rahatsızlıklar,
 • Akciğer ve karaiğer hastalıkları,
 • Böbrek Hastalıkları,
 • Şeker Hastalığı,
 • Cilt hastalıkları,
 • Kanser hastalıkları,
 • Ortopedik rahatsılıklar,
 • Diş ve diş eti hastalıkları,
 • Bağırsak hastalıkları,
 • Kadın hastalıkları ve cinsel sorunlarda ozon tedavisinden faydalanılmaktadır.

Tedavi Yöntemleri

Tedavide kullanılan ozon gazı medikal ozon jeneratörlerinde saf oksijenden üretilir. Üretilen ozon tedavide daima oksijen ile karışım halinde kullanılır. Ozon tedavisi yöntemlerinin hepsi hastaya ozonu güvenilir ve zararsız bir şekilde vermeye yöneliktir. Tedaviyi uygulayan doktor, bilgileri ve deneyimleri ile hastası için uygun ve gerekli olan yöntemi seçmektedir. Ozon tedavisi hiçbir ilacın sahip olmadığı kadar geniş bir uygulama alanına sahiptir. Bu nedenle ozon tedavisi oldukça pratik ve yararlı bir tedavi yöntemi olarak başarı ile uygulanmaktadır.
 
 
Kaynak: Memorial Suadiye Tıp Merkezi Uzmanları
 

Ozon Tedavisi Nedir? başlıklı bu makale 19-06-2010 tarihinden itibaren 15917 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Ozon Tedavisi Nedir?

Sayfayı Paylaş:

Ozon Tedavisi Nedir? için yapılmış yorumlar.
ozon ile zayıflama
Yazan: meryem - Bartın
Puan:ozon ile zayıflama

"ozon ile zayıflamak istiyorum!"
  
Bu yorum 19-06-2010 01:45:36 tarihinde yazılmıştır...

o3one
Yazan: zeynep - İzmir
Puan:o3one

"ozon tedavisi hakkında bende epey araştırma yaptım zayıflamak için ozon tedavisi görmek istemiştim ama çıkan faturayı görünce şişman halim daha sevimli geldi :) geçen gün televizyon reklamlarında o3one kremin reklamlarını gördüm. Ozon tedavisini ayağınıza getiren bir krem düşünen iyi düşünmüş. Denemeye karar verdim ve ilk izlenimim harika. o3one kremi ilk zayıflamak için kullandım sıkılaştırıcı etkisini hemen farkediyorsunuz zaten uzun süreli kullanımla da selülitleri yok ediyormuş ama yeni başladığım için selülite etkisini göremedim henüz ama tenimi yumuşacık ve pürüzsüz bir etki bıraktı. Ozon tedavisine para yetiştiremeyen varsa o3one kremi tavsiye ederim arkadaşlar harika bir ürün. Denemeye değer"
  
Bu yorum 24-06-2010 01:59:20 tarihinde yazılmıştır...

pertez hastalığına ozon tedavisi kesin çözümmü?
Yazan: ramazan özbek - Edirne
Puan:pertez hastalığına ozon tedavisi kesin çözümmü?

"benim 8 yaşında bir oğlum var 1 yıl önce başladı bu hastalığı ve şimdi ayağında 1 santim kısalık var ama doktorlar iyiye gidiyor diyor pertez hastalığı iyileşirmi ve ozon tedavisi kesin çözümmü sağ ayağında ama kemik baya aşınmış"
  
Bu yorum 14-12-2010 19:13:21 tarihinde yazılmıştır...

pertez hastalığına ozon tedavisi nasıl olur?
Yazan: aysel yemenli - İstanbul
Puan:pertez hastalığına ozon tedavisi nasıl olur?

"mehaba, benim 10 yaşında göz bebeğim yeğenim ali ,bir yıl önce pertez hastalığına yakalandı ailece çok perişanız haline ailesininde durumu ortada tedavi görebildiği kadar gördü en son balta limanı kemik hastanesinde muayene oldu, ve o kadarıyla kaldı. bu hastalığın çaresini bilen varsa allah rızası için bana e meil göndersin onların evinde internet yok araştırma şanslarıda yok bilen bilmeyene allah rızası için duyursun."
  
Bu yorum 09-10-2011 14:45:24 tarihinde yazılmıştır...

Ozon Tedavisi Nedir? Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.