reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Kozmik Beden Temizliği

Zayıflama Kozmik Beden Temizliği konusunu yazdır Kozmik Beden Temizliği konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 15-07-2011 tarihinde saat 16:53:48 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 199 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Kozmik beden temizliği Yılda 2 defa ilkbahar ve sonbahar aylarında uygulanır. Kozmik beden temizliği ile karaciğer, safra kesesi ve kalınbağırsak temizliği yapılmış olur. Bahar aylarında ayın 9’unda başlanır 15. gün dolunay olduğunda bitirilir. Amerikalı dr. Walker beslenme ve tedavi konulu kitabında diyor ki ; insanlar sadece pişmiş yiyeceklerle besleniyorsa zamanla kalın bağırsak normal fonksiyonunu kaybediyor. Bilimsel deneyler bu ölçüdedir. Bunun için yılda 2 kez kozmik beden temizliği mutlaka yapılmalıdır. İlk önce lavman yapılmalı, sonra bağırsağın normal fonksiyonlara dönmesi için taze çiğ sebze suyu içilir. Unutmayın sebze suları temizleyici meyve suları ise besleyicidir.

Her sabah
uygulanacak olan kozmik beden temizliğinde; havuç, yeşil elma, kırmızı pancar, maydanoz, ıspanak ve lahana çiğ olarak katı meyve sıkacağından geçirilip içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı eklenerek karıştırılır, 500 g olan bu karışım yudum yudum içilir.
Bu karışım bağırsaklardaki kasları ve sinirleri besler, güçlendirir ve yeniler. Bağırsaklar için sadece sebze ve meyve değil, bal da çok faydalıdır.

Öğle; mevsimine uygun sebzeler 5 dk haşlanarak yenilecek ve suları içilecek. Akşam; sebze çorbası ve salata dışında hiçbir şey yenilmeyecek.

7 gün bu uygulamaya devam edilecek, son gece ise akşam yemeği yerine 1 su bardağı limon suyu, 1 su bardağı zeytinyağı içilecek. Sabah kalkınca lavman yapılacak. Bu 1 haftalık kür boyunca hayvansal gıdalar; et, süt, yumurta, peynir, ekmek, konsantre gıdalar, şekerli ürünler, meşrubat, kahve ve çay dahi kesinlikle tüketilmemelidir.

Lavmanın hazırlanışı ve uygulanışı:

2.5 litre su kaynatılarak vücut ısısına uygun soğutulur. İçine 2 kaşık limon suyu ve b eklenerek yarım litresi lavman torbasına doldurulur. Lavman hortumunun ağzı yağlanarak kullanılır. Bağırsağa doldurulan su 5 dk bekletilir. Önce sağ tarafa doğru 5 dk yatılır, sonra sırt üstü yatılır bacaklar yukarıya doğru kaldırılarak suyun bağırsağın dibine gitmesi sağlanır. Bu şekilde bir müddet beklenildikten sonra bağırsak boşaltılır.

Kozmik beden temizliği başta kanser olmak üzere hepatit B-C , mide- bağırsak rahatsızlıkları, ülser, reflü, böbrek yetmezliği, şeker hastalığı , sinir hastalığı gibi bir çok rahatsızlığa iyi gelecek ve sindirim sisteminizi rahatlatacaktır.


Kozmik Beden Temizliği başlıklı bu makale 15-07-2011 tarihinden itibaren 199 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Kozmik Beden Temizliği

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Kozmik Beden Temizliği Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.