reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Kırmızı Pancar Faydaları

Zayıflama Kırmızı Pancar Faydaları konusunu yazdır Kırmızı Pancar Faydaları konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 30-07-2011 tarihinde saat 12:40:19 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 709 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


KIRMIZI PANCAR ŞİFA KAYNAĞI

Bitki ve meyvelerle tedaviyi tavsiye eden alternatif tıp uzmanlarının tespitlerine göre kırmızı pancar mucize kaynağı. Kansere karşı birebir faydalı olduğu ileri sürülen kırmızı pancar, vücudu tümörlerden koruyan önemli maddeler içeriyor. Folik asit, potasyum, mangan ve magnezyum içeren kırmızı pancarın içeriğindeki demir ve bakır, kan yapımına katkı sağlıyor. Kırmızı pancar besin değerini yitirmemesi için taze olarak tüketilmeli.

Neredeyse ilaç olarak kabul edilen sarımsağın faydaları saymakla bitmiyor. Eterik bir asit olan asilin ve selenyum içeren sarımsak, kan dolaşımına katkı sağlıyor ve dezenfekte edici özelliği bulunuyor. Çok fazla pişirilmeden hafif sarı renkte tüketilmesi önerilen sarımsak, aksi takdirde acı bir tatla iştah kaçırabiliyor.
Sebze ve meyveler kadar aynı kaynaktan gelen bir diğer faydalı ürün çeşidi de baharatlar.

Sebze ve meyveler kadar aynı kaynaktan gelen bir diğer faydalı ürün çeşidi baharatlar. Hindistan ve Çin'de uzun süredir tedavi amaçlı kullanılan zencefil, eterik yağlar içeriyor. Mide bulantısı ve özellikle hazımsızlık sorunlarına iyi geliyor. Zayıflatıcı hususiyetlere sahip zencefilin tazesi dilimlenip sıcak suda 7 dakika demlenmeli ve bilahare çay olarak tüketiliyor. Kleopetra gibi tarihe mal olmuş kadınların güzelliklerinin sırrı olarak anlatılan tarçın da zencefil gibi eterik yağlar içeriyor. Tarçının iştahsızlık, mide, karın ağrıları ve hazımsızlığa karşı iyi geldiği biliniyor.
Kırmızı Pancar Faydaları başlıklı bu makale 30-07-2011 tarihinden itibaren 709 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Kırmızı Pancar Faydaları

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Kırmızı Pancar Faydaları Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.