reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Hamileler İçin Plates

Zayıflama Hamileler İçin Plates konusunu yazdır Hamileler İçin Plates konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 18-08-2011 tarihinde saat 18:23:49 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 57 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Hamileler plates harekeretleri yapabilirmi? Kadınlar hamilelik dönemlerinde plates hareketleri yapabilirler. Özellikle plates hareketleri hamile bayanlar için en güvenilir egzersiz hareketleridir. Ancak yaşamı boyunca hiç egzersiz hareketleri veya plates hareketleri yapmamış bir bayanın plates hamilelere iyi geliyor diyerek hemen plates hareketlerine başlamamalıdır. İlk önce doktoruna danışarak yapacağı plates hareketleri konusunda ön bilgi almalı, daha sonra hamile bayanın riskli etkenleri üzerinde bulundurup bulundurmadığına bakılmalıdır. Plates hareketleri yapacak olan hamileler için riskli faktörler nelerdir? Bu faktörler daha önceden; düşük yapmak, 35 yaş üstünde hamile kalmış olmak, tüp bebek tedavisi görmüş olmak. Bu tür riskli faktörler içeren hamileler ilk 3 ay süresince plates ve egzersiz hareketlerine başlamamaları gerekir.

 Plates hareketlerinin hamileler üzerindeki faydaları nelerdir? Hamilelik döneminde yapılan plates hareketleri sayesinde hamile bayanlarda stres ve depresyon azalır, kilo almalarına engel olurlar, düzenli uykuya yardımcı olur. Normal doğum şansını arttırır.


Hamileler İçin Plates başlıklı bu makale 18-08-2011 tarihinden itibaren 57 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Hamileler İçin Plates

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Hamileler İçin Plates Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.