reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Fazla Su İçmenin Zararları

Zayıflama Fazla Su İçmenin Zararları konusunu yazdır Fazla Su İçmenin Zararları konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 26-07-2011 tarihinde saat 15:32:15 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 247 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


40 yaşında, 5 çocuk annesi olan Jacqueline Henson, uyguladığı diyet programı kapsamında günde 4 litre su içiyordu. Ancak aşırı su, hayatına mal oldu.

Günde dört litre su içerek ilk haftada 5 kg'a yakın kilo kaybeden Henson, Daha Hafif Yaşam diyetine devam etti. 3. haftanın sonunda oldukça fazla kilo veren Henson'a eşi, daha fazla su içerse daha hızlı zayıflayacağını söyledi.

Televizyonun karşısında oturmuşken ani bir baş ağrısı şikayeti ile acile kaldırıldı ama artık çok geçti. Doktorlar, vücudun çok fazla su topladığını ve bunun beyinde hasara neden olduğunu söylediler.

Ailesinin mahkemeye başvurması üzerine, diyet şirketini sorgulayan yargıç şirketin yaptığı açıklamaların kuşkuya mahal vermeyeceğini, Jacqueline Henson'ın diyeti gerektiği gibi uygulamadığına karar verdi.

Şirket su içmenin yanı sıra çorba, salata ve etten çok sebze yemekleri üzerine kurulu diyet programlarını yargıca sundu ve Henson'a da aynı programı uyguladıklarını iddia etti. ,

Jacqueline'in eşi bay Henson ve çocukları, kadının kilosu konusunda paranoid derecede takıntılı olduğunu, çoğu zaman bu nedenle sokağa bile çıkmak istemediğini ve bu yüzden diyetler konusunda ona her zaman destek olduklarını söylediler.

Bir reklam sayesinde başvurdukları diyet şirketinin hatalı olduğunu savundukları şirket de, kadının eşini suçluyor. Daha fazla su içebileceğini söylediğini inkar etmeyen koca ise, bunu diyet şirketinin önerisi doğrultusunda söylediğini iddia ediyor.

Daha zayıf olmak uğruna hayatını kaybeden Henson'ın çocukları ise yaşadıkları şoku atlatmak üzereler ve özellikle annelere kilolarıyla barışık yaşamalarını söylüyorlar.

 

İNTERNETHABER


Fazla Su İçmenin Zararları başlıklı bu makale 26-07-2011 tarihinden itibaren 247 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Fazla Su İçmenin Zararları

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Fazla Su İçmenin Zararları Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.