reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Bitkisel Çayların Zararları

Zayıflama Bitkisel Çayların Zararları konusunu yazdır Bitkisel Çayların Zararları konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 03-08-2011 tarihinde saat 13:28:17 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 152 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Gaziantep Sani Konukoğlu Hastanesi Başhekimi Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Azmi Serin, zayıflamak için içilen bitki çaylarının düzensiz ve fazla kullanılmasının hepatit (sarılık) hastalığına yol açtığını söyledi.

‘Hepatitler’ konulu bir konferans veren Başhekim Azmi Serin, hepatit hastalığının bir çok nedenle ortaya çıkabilen bir hastalık olduğunu söyledi.

 Hastalığın halsizlik, iştahsızlık, ateş, boğaz ağrısı idrarda renk değişikliliği gibi belirtileri olduğunu kaydeden Serin, özellikle brusella, salmonella, sepsiz, tifo hastalığı taşıyan kişilerin daha çok risk altında olduğunu vurguladı.

Zayıflamak isteyen kişilerde de bu hastalığın sıkça görüldüğünü belirlediklerini kaydeden Dr. Azmi Serin, "Bitkisel çayla zayıflamak isteyen bazı hastalarımızın karaciğerlerinde sıkça enfeksiyonlar oluşmuştur. Zayıflama çayını fazlasıyla kullanan kişilerde bu hastalık riski çok fazladır.Yaptığımız testlerde zayıflama çayı kullanan hastalarımızdan bu bitkisel zayıflama çayını bıraktığı zaman hastalığın gerilediğini gördük. Bu nedenle zayıflamak isteyenler ölçülü ve bilinçli bir şekilde bitkisel çayları tüketmelidir.Doktorlarına başvuracak olan bu gibi hastalarımıza gerekli bilgiler verilecektir” dedi.

(hürriyet)


Bitkisel Çayların Zararları başlıklı bu makale 03-08-2011 tarihinden itibaren 152 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Bitkisel Çayların Zararları

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Bitkisel Çayların Zararları Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.