reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Bıktım Tozu

Zayıflama Bıktım Tozu konusunu yazdır Bıktım Tozu konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 27-09-2010 tarihinde saat 11:47:38 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 5511 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Bıktım Tozu
Bıktım tozu sizi 10 gün içerisinde sigaradan kurtarmaya yardımcı olacak tamamen bitkisel bir karşımdır. 13 şifalı bitkiden oluşan BIKTIM TOZU  vücudunuzun nikotin bağımlılığını ortadan kaldırmaya ve sigaradan tiksinti duyarak uzaklaşmanıza çok önemli destek sağlar. Bıktım tozu %100 bitkiseldir ve kesinlikle hiçbir kimyasl içermez. Türk gıda kodeksine uygun uygun olarak Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının 27.10.2006 43-00001-00018-2 tarih ve sayılı izni ile Ermiş Gıda San. Ve Tic. Ltd.Şti. adına Altınbaşak Doğal Ürünler Baharat ve Gıda San. Tarafından üretilmiştir. Son kullanma tarihi üretim tarihinden itibaren 2 yıldır.
 

Bıktım Tozu Nasıl Kullanılır?

Bıktım tozunun kullanımı oldukça basittir. Tek yapmanız gereken canınız her sigara çektiğinde çay kaşığının 3/1 oranında bıktım tozunu dil üzerine alıp 15-20sn gezdirikten sonra yutmak. Böylelikle Bıktım tozu ile 10 gün içerisinde sigaradan tamamen kurtulmuş olacaksınız. Bıktım Tozunun %90 oranında sigara bıraktırma başarısı vardır. Bu başarı müşteri yorumlarımızla kanıtlanmıştır. BIKTIM TOZU kullanmak isteyen kişilerin öncelikle sigarayı bırakma düşüncesinde olmaları gerekmektedir. Sigara bırakmaya karar vermiş kişiler artık bıktım tozunu kullanmaya hazır hale gelmişlerdir. Bıktım Tozu bu süreçte vücudun nikotin bağımlılığını azaltacağı için sigarayı bırakmanıza çok önemli bir destek sağlayacaktır. Hem sigara isteğiniz azalacak hem de sigara içtiğinizde ağzınızda kötü bir tad oluşacaktır. Bu sayede sigara içmek istesenizde Bıktım Tozu sayesinde içemediğinizi siz de göreceksiniz. Bıktım Tozu kullanarak 3 senede binlerce müşterimiz sigaradan kurtulmuşlardır. Sigaradan kurtulmak için, sonu ölüme varan kanser hastalığına yakalanmamak için bir an önce sigara bırakmaya karar verin ve Bıktım Tozu satın alın!

Bıktım Tozu Zararları

Bıktım Tozunun herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Miğde ağrısı olan ve ülser rahatsızlığı bulunanların Bıktım Tozunu tok karnına kullanmaları önemle bildirilir. Astım hastası olan kişiler ilk kullanımda öksürük krizine yakalılırsa daha sonraki kullanmalarında Bıktım Tozunu ağızda eritip yutmadan kullanmalıdırlar.

Bıktım tozu sayesinde 3 gün ile 7 gün arasında sigaradan bıktığınızı ve tiksindiğinizi göreceksiniz!
 

Bıktım Sigara Bırakma Tozu kimyasal içerir mi? Herhangi bir yan etkisi var mı?

Bıktım Tozu; kimyasal barındırmayan, 13 farklı bitkinin karışımından hazırlanmıştır. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı onaylı bitkisel bir tozdur. Kanıtlanmış bir yan etkisi yoktur.

Bıktım Tozu içinde kaç mg toz var? Kaç kutu satın almalıyım?

Bıktım Sigara Bırakma Tozu, 30 mg’lık kutular halinde hazırlanmıştır. Ürün günde bir paket sigara kullanan bir tüketiciye ortalama on gün süreyle kullanım sağlar.

Ürün gerçekten başarılı mı? Bıktım Tozu ile Bende sigarayı bırakabilecek miyim?

Bıktım Sigara Bırakma Tozu %90-95 oranında başarı sağlamış bir üründür. Her kullanımınızda sigaraya olan isteğinizi biraz daha azaltarak ilk hafta içinde tamamen sigarayı bırakmanıza yardımcı olur. Bununla birlikte ürün tamamen bitkisel içerikli olduğundan vücuda nikotin salgılamaz, fonksiyonu içerdiği karışım sayesinde sigaraya olan istediği azaltmak ve sigaranın tadını kötüleştirmekle ilgilidir

Bıktım Tozu nasıl kullanmalıyım? Kullanım esnasında sigara içebilir miyim?

Ürünü canınız her sigara istediğinde, kutudan çıkacak olan kaşığın yarısı kadar tozu (çay kaşığının 1/3’üne tekabül eder.) ağzınızda yarım dakika beklettikten sonra yutarak kullanabilirsiniz. Bu kullanım sizin sigaraya olan isteğinizi kıracaktır. Kullanım sürecinde sigara içmemek önem arz etmektedir Bıktım tozunu kullanırken sigara içen kullanıcıların Bıktım Tozu sayesinde sigara kullanımını önemli ölçüde azalttıkları, ürünü kullanırken sigara içmeyen kullanıcıların ise ilk haftalık süreçte sigarayı tamamen bıraktıkları tespit edilmiştir.

Ürünü kullandıktan hemen sonra birşeyler içebilir miyim?

Ürünün toz olarak ağızda dağılması ve ağızda bıraktığı etkiyi kaybetmemesi için ilk 5 dakika içinde sıvı tüketmemeniz ürünün etkisini artıracaktır.

Astım ve Mide Ülseri rahatsızlığı bulunanlar da ürünü kullanabilir mi?

Astım rahatsızlığı bulunan kullanıcılar bıktım tozunu yarım dakika kadar ağızlarında gezdirdikten sonra yutmadan, tükürerek kullanabilirler. Mide ülseri bulunan kullanıcıların ise ürünü tok karnına kullanmaları önerilir.

 

Bıktım Tozu kullananlar yorumlarını paylaşabilirler...


Bıktım Tozu başlıklı bu makale 27-09-2010 tarihinden itibaren 5511 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Bıktım Tozu

Sayfayı Paylaş:

Bıktım Tozu için yapılmış yorumlar.
bıktım tozu etkisi
Yazan: fatma alkın - İstanbul
Puan:bıktım tozu etkisi

"bence bıraz ırade ve bırazda psıkolojık olduguna ınanıyorum ben sonuca ben arademe hakım bırı olmasam .. canım sgara ıcmek ıstedıgınde sgara ıcerım gıdıp bu ılacı kullanmam .. ama ırademe hakım oluyorumkı sagara degıl bu tozu kullanıyorum .. bu toz yerıne kendıme baska bı mesgalede bulabılırım mesela.. ve ınsan agzına aldıgında psıkolojıkmen etkılenıyor ve gercekten canı sgara ıcmek ıstemıyor ..bılmıyorum daha ılk gun"
  
Bu yorum 26-10-2010 18:28:25 tarihinde yazılmıştır...

bıktım tozunun faydası
Yazan: Ertuğrul Yavuz - Bursa
Puan:bıktım tozunun faydası

"20 yıldır sigara kullanıyordum bıktım tozunu duydum ve aldım 1 haftadır kullanıyorum sigarayı ağzıma sürmüyorum gerçekten çok tiksindirdi herkese tavsiye ederim "
  
Bu yorum 15-11-2010 03:56:07 tarihinde yazılmıştır...

bıktım tozu hamileler kullanabilir mi?
Yazan: NURAN GÜLEŞ - Siirt
Puan:bıktım tozu hamileler kullanabilir mi?

"İlk olarak eşim kullanmaya başladı,bugün 4.cü günü ve hiç sigara içmedi.Kendisine soruldağundaBIKTIM TOZU sayesinde olduğunu ve tabi büyük ölçüde irade meselesi olduğunuda söylüyor.Ben daha başlamadım ,çünki daha 3 haftalık hamileyim ve korkuyorum bebeğe birşey olmasından bu konu hakkında fazla bilgi bulamadım bu konuda biraz daha bilgi verirseniz(kaç aylıkken yada nasıl kullanabilirler hamile olan bayanlar)bende en kısa zamanda bırakmak istiyorum yalnız benim iradem sigara üzerinde sıfır denecek kadar az inş eşim gibi bende bırakabilirim sigarayı bunu istiyorum.Son olarak istemek ama gerçekten istemek çok önemlibaşarabileceğimi biliyorum sadece hamilelikte kullanım için daha fazla bilgiye ihtiyacım var.Bu konuda aydınlatırsanız çok sevinirim DENEMEKLE KAYBEDECEK HİÇ BİRŞEYİMİZ YOK DENER VEDE FAYDASINI GÖRÜRSEK HEM SAĞLIK HEM KAZANÇ CEBİMİZDE SEVGİLERİMLE:):)"
  
Bu yorum 21-12-2010 04:29:00 tarihinde yazılmıştır...

Bıktım Tozu Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.