reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Bebeklerde Kilo

Zayıflama Bebeklerde Kilo konusunu yazdır Bebeklerde Kilo konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 16-08-2011 tarihinde saat 14:38:24 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 44 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Küçük yaşlardaki çocuklarıda artık fazla kilolar risk altına alıyor. Hareketsiz bir yaşam televizyon ve bilgisayar başında geçirilen fazla zamanlar oldukça etkili durumda. Fazla kilo alan çocuklar için zayıflama tedavisi uygulanmadığı sürece yetişkin insanlardan oldukça fazla risk ile karşılaşırlar. Şişmanlık sorunuylakarşılaşan küçük yaştakiler için uzmanlar tarafından hazırlanan diyet listesi uygulanabilir.

Bayanlar gebelik döneminin başlamasıyla birilikte çocuklarının sağlığı açısından kendi beslenme alışkanlıkların düzenlemeye çalışmalıdır. Doğum sonrasında bebekler için en uygun olan beslenme anne sütüyle olur. Fazla doğum kiloları sebebiyle diyet yapmaya çalışılarak hem kendinizin hem bebeğinizin sağlığı tehlikeye atılmamalıdır.

Bütün anne ve babalar çocuklarına düzenli bir beslenme eğitimi verebilmelidir. Hazır yiyecekler yerine ev yemeklerine çocuklarını yönlendirmeleri gerekir. Anne babalar çocukların daha hareketli özellikle spor faaliyetlerine yönlendirmelidir. Spor çocuklara sağlıklı yaşamanın yanı sıra sosyal yaşamlarınıda düzenleme olanağı sağlar,


Bebeklerde Kilo başlıklı bu makale 16-08-2011 tarihinden itibaren 44 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Bebeklerde Kilo

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Bebeklerde Kilo Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.