reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Atıştırmalıklar

Zayıflama Atıştırmalıklar konusunu yazdır Atıştırmalıklar konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 16-08-2011 tarihinde saat 14:41:33 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 29 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Kilo vermek genellikle kadınlar için daha önemlidir. Güzel görünmek kadınlar için vazgeçilmez bir tutkudur, erkekler için aslında durum çokta farklı değil kurban bayramı ile beslenmemizdeki en büyük olumsuzluklardan biri olan atıştırmalıklar ne kadarda kendimizi frenlemeye çalışşak mutlaka bir yerde yakınlarımızı kırmamak bahanesiyle sorun olabiyor. Ancak diyet uyguladığımız  zamanlarda bile bizlere zararlı olabilecek tarzdaki atıştırmalıkları geri çevirebilmeliyiz, sağlığımız için eğir şeker veya yağlğ et bizlere zarar verecekse yakınlarımaızda zah ettiğimize bizleri anlayacaktır. Sağlıklı şekilde yaşamak için mutlaka beslenme düzenimize dikkat etmeliyiz.

Diyet yapmak için ikram edilen tüm yiyecekleride geri çevirmek gerekmiyor, diyet listesine uygun olabilen çeşitleri kabuledip gönül rahatlığıyla tüketbiliriz. Hem atıştımalıkları tüketmek hemde diyet yapmak mümkün olurmu neden olmasınki yeterki ölçüyü kaçırmayalım.

Meyveler sebzeler ve basit tarzdaki kalorisi çok düşük atıştırmalıklar uyguladığımız diyet proğramına zarar vermeyebilir. Bayramda misafirlerimize şeker çukulata yerine bir miktar kurutulmuş meyvede ikram etmeyi deneyebiliriz. Hafif şekilde hazırlanmış kuruyemiş türleri alternatif olabilir.Atıştırmalıklar başlıklı bu makale 16-08-2011 tarihinden itibaren 29 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Atıştırmalıklar

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Atıştırmalıklar Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.