reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Ahmet Marankiden Yaşam Enerjinizi Artıracak Öneriler

Zayıflama Ahmet Marankiden Yaşam Enerjinizi Artıracak Öneriler konusunu yazdır Ahmet Marankiden Yaşam Enerjinizi Artıracak Öneriler konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 02-06-2010 tarihinde saat 13:16:12 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 2762 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Şifalı bitkiler ve bitkilerle tedavi, bütün inanç ve kitaplarda, kültürlerde, yazılı ve yazılı olmayan kaynaklarda bahse konu olmuş ve binlerce yıllık zengin bir tarihi geçmişe sahiptir. Bize düşen, bu zenginliği günümüz insanıyla paylaşarak, insanımızın istifadesine sunmaktır.

 • İnançla başlayın ve sinirlenmeyin. Sinirlendiğiniz günleri sayın. Sinirlenme sayınız otuz günde bir kereye indiği zaman kendinizi ödüllendirebilirsiniz.
 • Kozmik enerjinin çağımızın plansız, programsız ve prensipsiz yapılanmasında panzehir olabilecek güce sahip bir teknoloji olduğunu düşünün.
 • Günlük stresi asla ertesi güne taşımayın.
 • Tutkularınızın esiri olmayın, aklınız kalbinize hakim olsun.
 • Seviniz, sevdiğiniz şeylere sarılınız. Her şeyin aşırısından kaçınıp, ılımlı olun.

Prof. Maranki’den kozmik mesaj


Bundan sonraki birkaç ay ve yılda belki de her şey “ışık hızında” gelişip olabilecek. Dünyamız olağanüstü hadiselerle karşılaşacaktır. Güneş patlamalarından tutun da dünyamızdaki bazı bölgelerde oluşacak doğal afet ve patlamaların “elektromanyetik” titreşimleriyle farklı boyutlarda başta insanlara olmak üzere dünyamıza ve üzerindekilere tesir edecek; belki de şayet bu hal “böyle devam ederse” kitlesel ölümlerin yanında yeni oluşumlar da olabilecektir.

Kozmik bilince erişmek


Daha da ileri giderek dünyamızdaki devletlerin güç yapıları hatta bazılarının varlıkları bile yok olabilecektir. Dünyamız ancak o zaman 3 boyuttan farklı boyutlara ve teknolojilere ulaşıp mutlu sona doğru gidebilecektir. Dünyamız “doğal kaynaklarıyla” besleyebileceği sakinleriyle yoluna devam edecek. 2010′lar, 2013, 2015′ler giderek artan güzelliğin başlangıcının habercisi olacaktır. Bizler ümidvarız diyoruz. Önümüzdeki on yıllar O’nun hakimiyetinin ışık yılları olacaktır diyor ve müjdesini veriyoruz. Bir şartla; tabii ki insanlık “kozmik bilinç”e erişir ve ancak O’nun ışığı ile aydınlanırsa.

Kozmik bilimden sağlık uyarıları


 • Kozmik bilim günde 2 öğün yemeği önermektedir. Buna göre kahvaltıyı 07.00 ile 09.00 saatleri arasında, akşam yemeğini ise çok geç saatlere bırakmadan yemelisiniz!
 • Kendinize zaman ayırmalı, besin desteği almalı ve düzenli olarak egzersiz yapmalısınız.
 • Bakmaktan ve paylaşılmaktan hoşlanılan evcil hayvanları bahçede beslemeli, evinizde sadece bitki ve çiçek yetiştirmelisiniz.
 • Herkesi affedici ve yardım edici ruhta olmalısınız.

Pratik hastalık formülleri


Kadınların yüzde 10 kadarında adet döneminde , şiddetli ağrılar ve şişlikler görülebilir. İş gücü kaybına, okul devamsızlığına ve kadınların her ay belli günlerde yaşam kalitelerinin bozulmasına neden olan bu rahatsızlıkların çözümünü kainat eczanesinde bulmak mümkün.

Civanperçemi, aslanpençesi, çobançantası ve adaçayı; göğüs kanseri, rahim kanseri, erken menopoz, adet sancıları, adet düzensizlikleri, miyom ve kistlerin tedavisinde destekleyici bitkilerdir. Bu dört bitkiyi ister ayrı ister hepsini karıştırarak demleyip, 1 kaşık balla tatlandırarak içilmesi önerilir. (Bitkileri sadece bir taşım kaynatmaya özen gösterin.) Daha geniş bilgi “Kozmik Bilim Işığında Şifalı Bitkiler” kitabımızda mevcuttur…

Kozmik beden temizliğinin vücuda katkıları


 • Karın boşluğu içindeki suyun emilimini yapmaktadır.
 • Tüm boşaltım sistemlerini rahatlatır, en çok yutak ve gırtlak geçişini rahatlatır.
 • Hemoroid, polip, paropraktit, helmintoz ve diğer parazitlerin yok olmasını sağlar.
 • Kalın bağırsak Ph ve mikroflorasının normale dönmesini sağlamaktadır. Kalın bağırsak duvarlarını ve peristal hareketinin düzenlenmesini sağlar.
 • Sadece 1-2 defa uygulamasından sonra bile tenye ve diğer patolojik rahatsızlıkları boşaltmaktadır.
 • Kasık ve pelvis bölgesinde zayıf düşmüş olan kasların güçlenmesini sağlar.
 • Fazla gaz nedeniyle oluşan kabızlık, bel ve kalça kemiği ağrıları, adet bozukluğu, deri kuruluğu ve dökülmelerde etkilidir.

Yılda iki defa yapılan kozmik beden temizliği, detoks, arınma ile karaciğer, kalın bağırsak ve safra keseniz temizlenip, bedeniniz 60 yılda 10 yaş daha gençleşir. Kozmik beden temizliği arınma programı 4-11 Nisan’da Afyon’da başladı. Sizde kendinize bir hafta ayırın ve arının!

Ahmet Marankiden Yaşam Enerjinizi Artıracak Öneriler başlıklı bu makale 02-06-2010 tarihinden itibaren 2762 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Ahmet Marankiden Yaşam Enerjinizi Artıracak Öneriler

Sayfayı Paylaş:


NOT: Bu site Sayın Ahmet Maranki'nin resmi sitesi değildir. Ahmet Maranki'nin Resmi web sitesi www.maranki.com'dur. Ahmet Maranki'ye Sorularınızı info@maranki.com'dan iletebilirsiniz.
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Ahmet Marankiden Yaşam Enerjinizi Artıracak Öneriler Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.