reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Ahmet Marankiden Strese Bitkisel Çözüm

Zayıflama Ahmet Marankiden Strese Bitkisel Çözüm konusunu yazdır Ahmet Marankiden Strese Bitkisel Çözüm konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 02-06-2010 tarihinde saat 13:22:37 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 4192 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Stres bazen migren, uykusuzluk, yüksek tansiyon, sinir, ülser gibi rahatsızlıklardan yola çıkarak tanımlanır. Bazen de stresi artıran, insanlar arasındaki iletişimsizlik, görev değişiklikleri gibi etkenlerdir.

Çağımızın en büyük problemi ve çoğu hastalıklara neden olan stres, yapılacak işlerin çoğalması, dinleneceğimiz zamanın azalması, manevi değerlerimizi ihmal etme gibi durumlardan kaynaklanan özel bir haldir. Uzun süren stres, vücudun direncini azaltıp, kanser, kalp hastalıkları ve kolesterol gibi birçok hastalığa neden olur. Strese karşı en uygun ve rahatlatıcı adım, bulunduğumuz durumu kabullenmekten geçer.

B vitamini tüketmelisiniz

Stresin artmasına yol açan önemli etkenlerden biri de, hayatta aşırı isteklerde bulunarak ve sürekli onların peşinden koşmaya çalışarak kendimizi gereğinden fazla yıpratmaktır. B vitaminini özellikle tüketmek gerekir. Stresle başa çıkmada sporun ve düzenli egzersizlerin önemi çok büyüktür.

Kainat eczanesinden öneriler

Çuha çiçeği, özellikle stresle ilgili gerginliklerde spazm çözücü, yatıştırıcı ve rahatlatıcı etkisiyle bilinir. Sinirsel kökenli baş ağrılarına ve migrene karşı önerilir. Parçalanan çuha çiçeği kökünden tatlı kaşığı alınıp, bardak suda kaynatılır. Sonra kısık ateşte, 5 dakika daha bekletilip hazırlanan karışımdan, günde 3 kez birer bardak içilmesi önerilir.

Kokularla tedavi

Sandal ağacı, şerbetçi otu, lavanta, limon, sardunya, fesleğen, nane, gülsuyu, portakal, papatya, melisa, rezene ve gül gibi kokular sinir sisteminin iyileşmesinde destekleyicidir.

Renklerle tedavi

Renk terapisi için en uygun zaman, sizin kalbinizden ve üçüncü gözünüzden gelen enerjiyi birleştirebildiğiniz zamandır. Beyaz renk oldukça pozitif bir renktir. Stres ve psikolojik rahatsızlıklara karşı oldukça önemli bir renktir. Hasta terapi edilirken, parlak ve berrak renkler tercih edilmesi önerilir.

Taşlarla tedavi

Yeryüzünde gözünüzün gördüğü her şey bir sebeple yaratılmıştır. Taşlar da bu halkanın en önemli araçlarıdır. Taş alırken dikkat edeceğiniz en önemli unsur, taşı severek almanızdır. Kesinlikle tavsiyeyle taş alınmaz, niye ihtiyacınız varsa onu almalısınız. Ametist, topaz, agat ve zümrüt taşları stresi tedavi etmede destekleyicidir.

Ahmet Marankiden Strese Bitkisel Çözüm başlıklı bu makale 02-06-2010 tarihinden itibaren 4192 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Ahmet Marankiden Strese Bitkisel Çözüm

Sayfayı Paylaş:


NOT: Bu site Sayın Ahmet Maranki'nin resmi sitesi değildir. Ahmet Maranki'nin Resmi web sitesi www.maranki.com'dur. Ahmet Maranki'ye Sorularınızı info@maranki.com'dan iletebilirsiniz.
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Ahmet Marankiden Strese Bitkisel Çözüm Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.