reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Ahmet Maranki Vücudun Enerji Merkezleri

Zayıflama Ahmet Maranki Vücudun Enerji Merkezleri konusunu yazdır Ahmet Maranki Vücudun Enerji Merkezleri konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 02-06-2010 tarihinde saat 13:04:55 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 2254 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Evrendeki her şey enerjinin farklı boyutlarıdır. İşte kozmik bilim, akılları gözlerine inenlere bunu göstermeyi amaçlamaktadır. Kozmik bilime göre, vücudumuzda var olduğu kabul edilen enerji merkezleri, yaşam enerjisinin çeşitli şekillerini alır, dönüştürür ve dağıtırlar.

Bunu biraz daha geniş izah edersek; vücuttaki enerji merkezleri, yaşam enerjisini kanallar yoluyla insanın enerji bölgelerinden, çevresinden, evrenden ve tam enerji yapılarından alırlar.

Bedenin yaşaması için gerekli olan frekanslara dönüştürüp, içimize akmasını sağlarlar. Bu merkezler ayrıca çevrelerine de enerji verirler. Dolayısıyla daha önce de belirtildiği gibi; insanlar, yerküre, evren ve bunların hepsi kozmik enerji vasıtasıyla karşılıklı bir ilişki içindedir.

Vücuttaki 7 enerji merkezi enerji iletişimindeki ahenk


İnsan ve çevresi arasındaki enerji iletişimi, yaratılıştan gelen bir ahenk içindedir. Ancak bugün dünyayı çevreleyen ve koruyan ozon tabakasının delinmesi, çevrenin, havanın, suların, ormanların sorumsuzca kirletilmesi gibi sebeplerle, karşımıza birçok doğal felaketin çıkması normal görülmelidir. Enerji titreşimleri kendilerini değişik frekanslarda gösterirler.

Enerji, çok yoğundan çok safa doğru değişen seviyelerde veya hızlarda titreşir. Mesela düşünce; kendini çok hızlı değiştirerek, çok yüksek oranda titreşen saf bir enerji biçimidir. Sevgi, bitmez tükenmez bir enerji kaynağıdır. Gülümseyen insan etrafına enerji yayar.

Vücudumuzun enerjisini artırmak için
, evrenden gelen enerjiyi kabul eden enerji merkezlerimizin açık tutulmasına çalışmak çok önemlidir.

Kozmik bilimde hastalıklar her zaman enerji merkezi seviyesindeki bir enerjinin tıkanması olarak izah edilir. Bu konuda; enerji ve yaşama isteği arasındaki ilişki, çok belirgindir. Heyecanlanan bir insanın enerjisi artar ve o kişi canlanır.

Yaşama isteği insanı normal bir birey haline getirir. Yaşama isteği aşırı derecede ise, kişi olağanüstü bir kişilik sergiler. Pozitif düşünce de bu konuda etkilidir.

Ahmet Maranki Vücudun Enerji Merkezleri başlıklı bu makale 02-06-2010 tarihinden itibaren 2254 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Ahmet Maranki Vücudun Enerji Merkezleri

Sayfayı Paylaş:


NOT: Bu site Sayın Ahmet Maranki'nin resmi sitesi değildir. Ahmet Maranki'nin Resmi web sitesi www.maranki.com'dur. Ahmet Maranki'ye Sorularınızı info@maranki.com'dan iletebilirsiniz.
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Ahmet Maranki Vücudun Enerji Merkezleri Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.