reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Ahmet Maranki Kozmik Bilim Sağlık Önerileri

Zayıflama Ahmet Maranki Kozmik Bilim Sağlık Önerileri konusunu yazdır Ahmet Maranki Kozmik Bilim Sağlık Önerileri konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 02-06-2010 tarihinde saat 13:09:11 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 1459 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Kozmik bilimin en önemli yapı taşlarından biri olan modern bilimin gayesi, evreni ve içindeki bütün yaratılanları incelemek, insanlığa bunların mahiyetini, nedenini ve niçinini açıklamaktadır.

Modern bilim içinde bir cüz olarak kabul edebileceğimiz “kozmik bilim”in gayesi ise, dünya insanlığının asrımızda kesin olarak bilinmesi gereken gerçekleri, evrenin yoktan var edilişi sonucu ortaya çıkan enerjinin boyutlarını “asrın idrakine” göre “ilim ve fen” noktasında izah etmektir.

İnsan bir enerji alanına sahip olarak kainattaki enerji denizinin içinde yaratılan diğer muhataplarıyla devamlı etkileşim halinde olan bu enerjinin, bizler ve diğer varlıklar tarafından kullanılabilmesi için uygun enerji boyutlarına dönüştürülmesi gerekir.

Enerji kanalları

Kozmik bilim, bu enerjinin dönüştürme mekanizmasını nasıl, neden, niçinini akıları gözlerine inenlere izah yolunu seçmiştir. Modern bilim enerjinin yok olmadığını sadece hareket halinde başka enerji boyutlarına dönüştüğünü kabul eder. Kozmik bilim ise, bedendeki enerjiyle beraber bunların belirli noktalarda enerji merkezleri oluşturduğunu ve bu merkezleri birbirine bağlayan enerji kanalları olduğunu söyler.

Pratik hastalık formülleri

  • Depresyon, günümüzün en büyük sorunlarından biridir. Depresyon hastalarına sarı kantaron ve kimyon kullanmaları tavsiye edilir.
  • Psikolojisi sürekli bozuk, depresyon şikayeti olan kişilerin, 500 gram suya 5 gram sarı kantaron bitkisini koyup, 10 dakika demledikten sonra, günde 2 bardak tüketmeleri önerilir.

Kozmik bilimden sağlık önerileri

  • Tükürüklerinizi asla israf etmeyin! Mümkünse yutunuz, ömrünüze etki eder, gücünüzü artırır.
  • Bedeniniz için düzenli egzersizler yapmayı alışkanlık haline getiriniz.
  • Tok karnına banyoya girmeyiniz.
  • Aşırı derecede tokken cinsel ilişkide bulanmayınız.
  • Organ saatlerine göre uyunmalıdır.

Ahmet Maranki Kozmik Bilim Sağlık Önerileri başlıklı bu makale 02-06-2010 tarihinden itibaren 1459 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Ahmet Maranki Kozmik Bilim Sağlık Önerileri

Sayfayı Paylaş:


NOT: Bu site Sayın Ahmet Maranki'nin resmi sitesi değildir. Ahmet Maranki'nin Resmi web sitesi www.maranki.com'dur. Ahmet Maranki'ye Sorularınızı info@maranki.com'dan iletebilirsiniz.
Ahmet Maranki Kozmik Bilim Sağlık Önerileri için yapılmış yorumlar.
sağlıklı yaşayarak ideal kilo
Yazan: burcu Erdoğdun - Hatay
Puan:sağlıklı yaşayarak ideal kilo

"bu önerilerin tamamını yasam felsefem haline getirmiştim ve resmen hayatım değişti..ideal kiloma kavuştum ve cok ıyıym..bu konuyla çok ilgılıyım benı de arastırmalarınıza katarsanız sevinirim tesekkürler"
  
Bu yorum 11-06-2010 15:37:15 tarihinde yazılmıştır...

Ahmet Maranki Kozmik Bilim Sağlık Önerileri Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.