reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Ahmet Maranki Kısırlık Tedavisi

Zayıflama Ahmet Maranki Kısırlık Tedavisi konusunu yazdır Ahmet Maranki Kısırlık Tedavisi konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 19-05-2010 tarihinde saat 23:40:59 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 1945 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Profosör Doktor Ahmet Maranki kısırlık kürü ile kısırlık tedavisi olabileceğimizi, iyileştirme sürecinin kendi elinizde olduğunu paylaştı. şifalı bitkilerle kısırlık tedavisi günümüzde mümkün. Kısırlığı kısaca tanımlayacak olursak, yaklaşık olarak 300-400 günden sonra gebelik durumu oluşmaması olarak tanımlanmaktadır. Kısırlık hem aile içinde huzuru, hem üzüntüyü getirecektir. Bunun için ya teknolojiye, ya da şifalı bitkilerle derdinize derman olmanız gerekmektedir.

Ahududu çok faydalı bir bitkidir. Kadınların hamilelik sırasında ortaya çıkan özel rahim iltihablarının tedavisinde ahudunun yapraklarının çayından faydalanılır.
Kısır olanların, ahududu yapraklarının, kaynatıp dinlendikten sonra içmeleri önerilir. Yapılan araştırmalar neticesinde istatistiklere göre, zencefilin insanların sperm sayısını ve hareketliliği büyük bir oranda maximum orana taşıdığı gözlemlenmiştir. Kısırlık tedavisinde zencefil’ide eksik etmeyin.

Karnabahar ve B6 vitamini içeren besinler: Mikro gıda takviyelerini savunanlar,kısırlık için genellikle karnabahar önermektedirler Bu vitamin en çok Karnabahar, su teresi, ıspanak, muz, bamya, soğan,brokoli, kabak, karalahana, yer lahanası,bürüksel lahanası,bezelye ve turpda bulunur

Demir eksikliği olan kişiler, kısırlığa yakalanmaya yakın kişilerdir. Bol, bol ıspanak tüketin. B6 vitamini içeren besinler tüketin, karnabahar yiyin, haşlayın. Suyunu için. Brokoli, su teresi, muz, bamya, soğan, vb.Bu besin ve bitkilerden faydalanarak, kısırlık tedavisine yanıt alabilirsiniz.

Erkeklerdeki ve Kadınlardaki kısırlık için doğal çözüm önerileri.


Erkeklerdeki kısırlık için Malzemeler:

 • Bal ve poleni karıştırarak yiyin
 • 100 gram bal ve 10 gram çörekotunu karıştırarak her gün yiyin.
 • 1 kilo bal ile 100 gram ısırgan karıştırarak yiyin.
 • Keçiboynuzu ( Hünnap ) pekmezi tüketin.
 • İğde ağacının polenlerini bal ile karıştırarak yiyin.

Kadınlardaki kısırlık için:

 • Toksin atıcı kozmik beden temizliğini mutlaka yapın.
 • Civanperçemi, aslanpençesi ve çobançantası çaylarını mutlaka için.
 • Soğan kürü uygulayın. 1 litre suyun içine 1 adet soğanı kafasına vurarak kırdıktan sonra kabukları ile birlikte koyun. 1 gece suda beklettikten sonra sabahları suyunu için.

Ahmet Maranki Kısırlık Tedavisi başlıklı bu makale 19-05-2010 tarihinden itibaren 1945 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Ahmet Maranki Kısırlık Tedavisi

Sayfayı Paylaş:


NOT: Bu site Sayın Ahmet Maranki'nin resmi sitesi değildir. Ahmet Maranki'nin Resmi web sitesi www.maranki.com'dur. Ahmet Maranki'ye Sorularınızı info@maranki.com'dan iletebilirsiniz.
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Ahmet Maranki Kısırlık Tedavisi Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.