reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Ahmet Maranki Alerji için Tedavi Önerileri

Zayıflama Ahmet Maranki Alerji için Tedavi Önerileri konusunu yazdır Ahmet Maranki Alerji için Tedavi Önerileri konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 30-07-2009 tarihinde saat 10:17:31 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 4361 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Alerji: Vücudun dış etmen ya da psikolojik etmenler sonucu istem dışı olarak bazı unsurlara aşırı reaksiyon gösterimesi olarak tanımlanır. Bazı insanlar çiçeğe, hayvanlara, bazı meyveler, sebzelere vb. maddeler insanların en çok reaksiyon gösteriği maddeler arasında yer alır. Alerjiye yol açan maddeler yenme ya da temas yoluyla vücudun bağışıklık sisteminin olduğundan aşırı tepki vermesiyle ortaya çıkar. Alerjik rahatsızlığı olan kişiler bol bol C vitamini alarak sucuk, pastırma, et gibi vücudun direncini azaltan yiyeceklerden de uzak durulması gerektiğini uzmanlar özellikle belirtiyor.

Ahmet Maranki ise Alerjik reaksiyonları olanlar için şunları öneriyor;

  • Soğan, ısırgan, şahtere, aloe-vera, sarımsak, yulaf ezmesi, zerdeçal, at kuyruğu, badem, fıstık vb. yiyecekleri bol bol tüketilmesine özen gösterilmelidir.
  • İçine tatlandırıcı ilave edilmeden günde 2-3 bardak ısırgan otu çayı içilebilir.
  • Alerjiye neden olan maddeye göre tedavi yolu izlemek en mantıklı olandır. Ahmet Maranki’nin de sıkça önerdiği gibi sıkça toksin atılması karaciğerin temizlenmesini sağlar. Karaciğerin temizlenmesi ise alerjide için önemli unsurlardan birine teşkil eder.

Ahmet Maranki Alerji için Tedavi Önerileri başlıklı bu makale 30-07-2009 tarihinden itibaren 4361 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Ahmet Maranki Alerji için Tedavi Önerileri

Sayfayı Paylaş:


NOT: Bu site Sayın Ahmet Maranki'nin resmi sitesi değildir. Ahmet Maranki'nin Resmi web sitesi www.maranki.com'dur. Ahmet Maranki'ye Sorularınızı info@maranki.com'dan iletebilirsiniz.
Ahmet Maranki Alerji için Tedavi Önerileri için yapılmış yorumlar.
kilo alamama sorunu
Yazan: canan tanrıverdi - Manisa
Puan:kilo alamama sorunu

"ben 17 yaşımdayım ama 42 kiloyum yemek çok yiyorum ama kilo alamıyorum ben kilo almayı çok istiyorum lütfen bana nasıl kilo alabilecegimi söyleyin"
  
Bu yorum 02-08-2009 23:59:38 tarihinde yazılmıştır...

v pills
Yazan: ergün kaysal - Denizli
Puan:v pills

"hocam ben internette araaştırdım ama size sormadan edemicem v pills diye bir ilaç var bu ilaç gercekten faydalımı bende erken boşalma sorunu var v pillsi okudum erken boşalmayı önleyebileceğiini yazıyor yada sizin önerbileceğiniz bir tedavi veya hap varmıacil bu yüzden boşanma şeyine kadar geldik acil cevap dönerseniz sevinirim"
  
Bu yorum 12-08-2009 17:07:58 tarihinde yazılmıştır...

Ahmet Maranki Alerji için Tedavi Önerileri Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.