reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Nike'dan Ayak Sağlığını Düşünen Ayakkabı

Zayıflama Nike'dan Ayak Sağlığını Düşünen Ayakkabı konusunu yazdır Nike'dan Ayak Sağlığını Düşünen Ayakkabı konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 11-06-2009 tarihinde saat 03:21:27 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 4595 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


"Nike, erkek ve kadın anatomisindeki farklılıktan yola çıkarak tasarlanan, kadınlara konfor ve hareket kolaylığı sağlayan LunarGlide+ serisini yarattı. Nike LunarGlide+, iç astarından tabanına kadar, kadınların ayak yapısına uygun teknolojiler kullanılarak üretildi. Ayakkabı, kavrayışı kolaylaştıran Arch Strap bölümüne ek olarak geliştirilen ve esnemeyi sağlayan Dynamic Fit yapısıyla, ayakların su toplaması gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Yuvarlatılmış topuk bölgesiyle, kadınların dışa basma eğilimini önlemeye yardımcı olan pedler, adımların daha düzgün atılmasına olanak sağlıyor. Kadınlara özel teknolojisiyle sporu kolaylaştıran LunarGlide+ serisi, estetik görünümüyle beğeni topluyor."
 
Fiyatı: 239 TL
 


Nike'dan Ayak Sağlığını Düşünen Ayakkabı başlıklı bu makale 11-06-2009 tarihinden itibaren 4595 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Nike'dan Ayak Sağlığını Düşünen Ayakkabı

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Nike'dan Ayak Sağlığını Düşünen Ayakkabı Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.