reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Orjin Krem Ağrı ve Romatizma Kremi

Zayıflama Orjin Krem Ağrı ve Romatizma Kremi konusunu yazdır Orjin Krem Ağrı ve Romatizma Kremi konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Orjin Krem   
Bu makale 21-06-2009 tarihinde saat 12:36:09 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 42388 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda adını reklamlarda sıkça duyduğumuz ve kullananlar tarafından da gayet olumlu tecrübeler anlatılınca biz de merak ettik ve araştırdık Orjin Krem nedir, Orjin Krem ne işe yarar, Orjin Krem Kullananlar, Orjin Krem fiyatı, Orjin kremi nerden satın alabilirim vs...
 

Orjin Krem içindekiler:


Nane Yağı, Susam Yağı, Keklik Üzümü Yağı, Kekik Yağı, Emülgatörler..

Orjin Krem Nasıl Üretildi:


Orjin hijyen ve Sağlık Ürünleri Ltd. Şti. doğanın sunduğu mükemmel şifa kaynağı ile bilimin buluşmasını zirveye taşıdı. Nane, kekik, keklik üzümü ve susam gibi şifa kaynağı bitkilerin yağları ile Amerika'da bir bilim enstitüsünün geliştirdiği nanoteknolojik formülasyon şimdi Orjin Ağrı ve Romatizma kremi olarak sunulmaktadır.

Orjin Krem hangi ağrılara iyi gelir:

 • kas spazmlarında,
 • adale ve mafsal ağrılarında,
 • nevraljilerde,
 • incinme,
 • burkulma,
 • darbe ağrıları ve kas ezilmelerinde,
 • kramplarda,
 • kulunçlarda,
 • boyun tutulmasında,
 • baş ağrılarında,
 • romatizmalarda,
 • kireçlemelerde ve benzeri durumlarda cilde sürülerek kullanılmaktadır.

Orjin Krem Nasıl Kullanılır:

Kullanım: Kremin ani ağrılarda faydası hemen görülmektedir. Kronik ağrılarda ve kireçlenmelerde akşam-sabah bölgeye masaj yaparak en az bir ay uygulanmalıdır.

Migrenliler migren nöbeti başlarken alından ve enseden uygulama yaptıklarında migrenin hiç başlamadığını bildirmektedirler.

Tabi kronik romatizmalıların kireçlenen bölgelerindeki ağrıları sürekli devam eder.
Baş ağrıları, yorgunluk sonucu, çarpmalardan, hareketsizlikten vb. oluşan pek çok ağrı çeşidi var.
Direksiyon başında bulunan birisinin kulunçları ve bacak kasları en çok ağrı yapan organlarıdır.
Tüm bu ağrıları giderebilmek, acıdan rahatsızlıktan kurtulabilmek için çok çeşitli yöntemler vardır.
Orjin International Organisation sizlere doğal maddelerden oluşan ve hiç yan etkisi olmayan mükemmel bir çözüm yolu sunmaktadır.


Orjin Ağrı & Romatizma Kremi, formülünde kullanılan doğal maddeler sayesinde ağrıları, kireçlenmeleri ve kılcallardaki kanın yavaşlamasına sebep olan unsurları bertaraf eder.
 
Boyun tutulmalarında, kulunçlarda, kollarda, bacaklarda, dizlerde ve ayak bileğinde, göğüs adelelerindeki kasılma ve ağrılarda, göğüs, kaburga ve sırtdaki kas ağrılarında son derece etkildir. Çarpılma, burkulma, kas ezilmeleri gibi travmatik durumlarda şaşırtıcı bir etkiye sahiptir.


Orjin Krem özellikleri:

 
Orjin ağrı ve romatizma kremi ; bitki özlerinin mükro ölçülerde birleştirilmesi ile elde edilmiştir. % 100 naturel bir üründür. Bitki özleri sayesinde kasları rahatlatıp, gerilimi giderir, ağrılı bölgeye hareket vererek ağrıyı engeller.

Orjin Krem hangi durumlarda kullanılır:


Adale ağrıları, romatizmal ağrılar, kireçlenmeye bağlı ağrılar, hareketsizlikten kaynaklanan ağrılar, boyun tutulması, sırt ağrıları, spor sonrası oluşan ağrılar, burkulma, çarpma sonucu oluşan ağrılar, baş ağrıları ve auralı migren ağrılarında etkilidir.

Orjin Krem Yan Etkileri:


Zararlı kimyasal, alkol ve uyuşturucu maddeler içermez. Hiç bir yan etkisi tespit edilememiştir.

Orjin Krem Hamilelikte kullanımı:

Hamile bayanlar ve emziren bayanlarda Orjin ağrı ve romatizma kremini güvenle kullanabilmektedir.

Orjin Krem Kullanım Şekli:

Orjin ağrı ve romatizma kremi ; ağrılı bölgeye masaj yolu ile deriye iyice nufuz edecek şekilde uygulanır. Yanık ve yaralı bölgelerde kullanılmamaktadır. Romatizmal ve kireçlemeye bağlı ağrılarda bir ay düzenli olarak sabah-akşam uygulanması önerilir. Kronikleşmemiş ağrılarda sabah-akşam 7 gün uygulamak yeterlidir.
 
Alt kısımdan kullanan arkadaşlar yorumlarını yazabilirler...

Orjin Krem Ağrı ve Romatizma Kremi başlıklı bu makale 21-06-2009 tarihinden itibaren 42388 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Orjin Krem Ağrı ve Romatizma Kremi

Sayfayı Paylaş:

Orjin Krem Ağrı ve Romatizma Kremi için yapılmış yorumlar.
orjin kullanan
Yazan: seher - Balıkesir
Puan:orjin kullanan

"merhaba, ben bu orjina kremin reklamlarını her yerde görüyorum benimde omuzlarım ağrıyor kullansam gerçekten faydası olurmu?"
  
Bu yorum 21-11-2009 12:57:56 tarihinde yazılmıştır...

orjin romatizma kremi
Yazan: hakkı - Balıkesir
Puan:orjin romatizma kremi

"orjin romatizma kremi romatizmal ağrılarıma gerçekte iyi geldi. orjin kremi tavsiye ederim"
  
Bu yorum 15-02-2010 22:48:12 tarihinde yazılmıştır...

orjin krem ağrı ve romatizma kremi
Yazan: kemal - Balıkesir
Puan:orjin krem ağrı ve romatizma kremi

"bilgisayar başında çalışırken omuzlarım geci ağrıyordu orjin krem kullandım şimdi çok rahatım herkese tavsiye ederim"
  
Bu yorum 07-03-2010 17:39:56 tarihinde yazılmıştır...

orjin krem yorumlar
Yazan: kenan güler - Isparta
Puan:orjin krem yorumlar

"Mrb. ben annem ve babam için aldım orjin kremi. Romatizma ağrıları özellikle dizlerindeki ağrılar çok rahatsız etmeye başlamıştı orjin krem kullanmaya başlayalı çok rahatlar. orjin krem kullanmanızı tavsiye ederim"
  
Bu yorum 10-03-2010 22:05:59 tarihinde yazılmıştır...

Orjin Krem Orjinalliği
Yazan: mehmet ayaz - İstanbul
Puan:Orjin Krem Orjinalliği

"Sayın ORJİN KULLANICILARI ALDIĞINIZ KREMLERE DİKKAT EDİN. Aldığınız ürünün taklit ürün olup olmadığını tespit etmeniz de çok kolay. Aldığınız kremin 100 gr'lık paketlerinin alt kısmını çevirin mutlaka bir seri numarası olmak zorunda. Bu seri numarasını teyit için Orjin Hijyen ve Sağlık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.'ni arayıp seri numarasını teyit ediniz.Seri numarası yok ise krem mutlaka taklit kremdir kaş yapayım derken göz çıkartmayın lütfen.Orjinal olanların asıl ve hakiki fiyatı 69.00 TL'dır. Herkese Sağlıklı Günler."
  
Bu yorum 22-04-2010 21:59:29 tarihinde yazılmıştır...

orjin krem etkisi
Yazan: Engin Atasever - İstanbul
Puan:orjin krem etkisi

" ben 2 defa aldım ilkinde gerçekten ağrıları aldı ikincisi ise aynı ağrıları tekrar geri getirdi hiç bir şekilde herhangi bir yetkiliyle bu konuyu görüşemedim her defasında biz sana döneceğiz dediler maalesef hiç kimse ilgilenmedi"
  
Bu yorum 26-04-2010 12:50:20 tarihinde yazılmıştır...

orjin krem kayseri de bayisi nerde
Yazan: ömer özcan - Kayseri
Puan:orjin krem kayseri de bayisi nerde

"kayseride satış noktası neresii bilenn yorum yazsın"
  
Bu yorum 14-05-2010 21:18:06 tarihinde yazılmıştır...

orjin krem hakkında
Yazan: mustafa kutlu - Kocaeli
Puan:orjin krem hakkında

" bir arkadaş almış hiç faydası olmadı dedi"
  
Bu yorum 02-06-2010 18:34:40 tarihinde yazılmıştır...

dermomed ağrı romatizma kremi
Yazan: mehmet - Adana
Puan:dermomed ağrı romatizma kremi

"sayın yetkili ben dermomed romatizma kremi almak istiyorum nerede temin edebilirim.bu ürünün faydası varmı yoksa diğer ürünler gibi geçici bir rhatlamamı sağlıyor"
  
Bu yorum 28-07-2010 15:16:55 tarihinde yazılmıştır...

ağrı ve romatizma kremi
Yazan: sinan - İçel
Puan:ağrı ve romatizma kremi

"sayın ahmet bey dermomed kremi tv ve ya e ticaret firmalarında temin edebilirsiniz kapıda ödeme seçeneği ile 3 günde elinizde olur ben öyle satın aldım. dermomed ağrı romatizma kremi iltihaplı dönemlerde bile tedavi edici özelliktedir. ben çok ürün kullandım hiç faydasını görmedim sonra diğer ürünler kozmetik olarak yapılmış olup bizleri ilaç diye yanıltmışlardır dermomed krem sağlık bakanlığı izinli ruhsatlı ve bilimsel desteklidir"
  
Bu yorum 07-08-2010 15:20:20 tarihinde yazılmıştır...

dermomed ağrı romatizma kremi
Yazan: vehbi - İstanbul
Puan:dermomed ağrı romatizma kremi

"Kronik bel ve boyun ağrıları ile yumuşak doku ve eklem ağrıları günümüzde yaygın bir şekilde görülmektedir. Dermomed krem, Romatizmalı ağrıların kronik dönemlerinde ve Kireçlenmelerde, Kronik bel ağrılarında eklem Adale, mafsal, omuz ve dirsekte oluşan rahatsızlıklarda; Sırt bölgesinde oluşan kas ağrılarında, İncilme ve burkulmalarda, Boyun tutulmalarında, eklem hareketlerini engelleyen rahatsızlıklarda, dizlerdeki kireçlenmelerde ve benzeri durumlarda “tamamlayıcı” olarak kullanılabilir nitelikte olan Dermomed Krem; Uygulandığı bölgelerde cilde çok kısa zamanda nüfuz ederek içerisinde bulunan organik ve inorganik maddeler sayesinde ağrılarınızla savaşmanıza yardımcı olur. Yine içeriğinde bulunan mineral liginin humin hidrojen sülfid humik asit gibi maddelerin özelliklerinden dolayı tamamlayıcı nitelikte olan Dermomed, evinizde, işinizde, günlük yaşantınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde, özel lego şişesinde tüm Türkiye ve Dünyaya gönderilmektedir. Dermomed Kremin içeriğinde bulunan özel peloid, binlerce yıldır çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılmıştır. Aynı zamanda Tıbbi Değerlendirme Kurulu Raporuyla da Tanımlanmış olup, kronik bel ağrılarında eklem ve romatizmal rahatsızlıklarda “tamamlayıcı tedavi” olarak kullanılacak özelliktedir. Dermomed Krem Setine siz de hemen sahip olun; üstelik 300 ml lik özel şişesinin yanında 100 ml lik masaj kremine de bedava sahip olun! Dermomed krem, doğal bir üründür ve yan etkisi yoktur. Sağlık Bakanlığı Ruhsatlı ve Üretim izinli olup tüm resmi belgeleri alınmış bilim adamları tarafından yüzlerce bilimsel yayına konu olmuş modern tıp alanında kullanılmaktadır. Dermomed krem başka ürünlerle kıyaslanamaz ! Almış olduğunuz ürünlerin Sağlık Bakanlığı izinli ve ruhsatlı olduğuna mutlaka dikkat ediniz. Dermomed kreme sahip olmak için sizde hemen arayın ! Üstelik Dermomed Krem’in yanında pek çok yerde para ile satılan 100 ml rahatlatıcı masaj kremini de hediye ediyoruz. Memnun kalmadığınız takdirde ürünümüzü süre sınırı olmaksızın derhal iade edebilirisiniz. Dermomed Krem Seti, 300 ml tamamlayıcı tedavi kremi ve 100 ml lik masaj kremi ile birlikte toplam 400 ml lik hijyenik paketiyle, kapınıza kadar gelsin. Kargo bedeli yok. Günlerce beklemek yok. 300 ml lik şişesinde Dermomed Krem Seti sadece 69 TL. Üstelik 100 ml. Masaj kremi de hediye!!!!!! Hemen şimdi arayın… Siz de Dermomed Kremin eşsiz olanaklarından yararlanın. "
  
Bu yorum 29-08-2010 12:06:34 tarihinde yazılmıştır...

orjin krem kullandım
Yazan: Nurten - İstanbul
Puan:orjin krem kullandım

"orjin krem i kullandım çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim. "
  
Bu yorum 23-09-2010 12:23:40 tarihinde yazılmıştır...

ORJİN CREM
Yazan: Kemal Korkut - Denizli
Puan:ORJİN CREM

" Ben de orjin crem aldım. Fakat reklam ve duygu sömürüsünden başka bir şey değilmiş. Kaslar için kullanılan BENGAY kremle kokusu aynı, etkisi çok zayıf. Ödenen para havaciva parası gibi bir şey. Bilmem bu yorumu yayınlarlar mı?"
  
Bu yorum 08-04-2011 17:29:06 tarihinde yazılmıştır...

Orjin Krem Ağrı ve Romatizma Kremi Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
 • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
 • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
 • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.