reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Göğüs Büyütücü Jel CC Bust Booster

Zayıflama Göğüs Büyütücü Jel CC Bust Booster konusunu yazdır Göğüs Büyütücü Jel CC Bust Booster konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 14-09-2009 tarihinde saat 17:10:59 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 3898 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Kadınlar için göğüsler dişiliğin önemli bir simgesidir ancak tam istenilen şekil ve boyutta olmayabilirler.  Bu durumlarda CC Bust Booster jelin doğrudan estetik ve sağlamlaştırıcı etkisi, sizi birkaç dakikada daha dik ve dolgun göğüslere kavuşturur!
Göğüslerinizi kendi çabanızla büyütmek istediğinizde bunun çoğunlukla imkansız veya en azından çok zor olduğunun farkına varırsınız;  zira göğüs hacmi adipoz dokusu denilen, derialtı yağ dokusuna bağlıdır.  Göğüslere şekil ve hacim veren adipoz doku miktarını arttırmak için daha çok yemek yemelisiniz (daha çok kalori almak). Harcadığınızdan çok kalori aldığınızda fazladan elde edilen enerji vücut tarafından yağ olarak depolanır.

Bu yöntem, vücudun diğer bölümlerine ilişkin estetik sorunlara neden olur. Kadın olarak şüphesiz bildiğiniz gibi, yağlar sadece istediğiniz yerde artmaz, tam tersine, özellikle vücudun istenmeyen yerlerinde birikir.

Bir iki cup ölçü artışı vaat eden göğüs büyütme maddelerine sakın kanmayınız. Şimdi bildiğiniz gibi, göğüs hacmini bir iki cup ölçüsü büyütmek, yağdokusunu artırmak demektir ve (yerel estetik müdahale hariç) tek bir bölge ile sınırlı kalması gerçekten imkansızdır.

Temel yağlar

Ancak, temel yağlardan yararlanabilirsiniz.  Temel yağ, eterik yağ ve aromatik yağ, tüm bitki ve ağaçlarda bulunan uçucu yağların farklı isimleridir. Eterik yani uçucu olması bu yağların özelliklerinden biridir. Temel yağ denir çünkü olmazsa olmaz: bu yağın eksikliği, bitkinin ölümüne neden olur. Aromatik, çünkü bitkilerin tipik kokusu bu yağdan kaynaklanır.

Yağ, bazen çiçekte bulunur, örneğin gül yapraklarında, bazen meyvede, örneğin portakal kabuğunda. Ancak, tohum, yaprak, sap, ağaç gövdesi gibi bitkinin diğer bölümlerinde de eterik yağlar bulunur. Aromaterapi,  eterik yağların yardımı ile insanın ruhsal ve fiziksel durumunu büyük ölçüde iyileştirme yöntemidir. Yağlar değişik şekilde kullanılabilir ve seçilen uygulama yöntemi tedavi edilecek rahatsızlığa göre değişir.

Temel Göğüs Büyütücü Jel Etkileri:


CC Bust Booster jelin etkisi, temel yağlara dayanır.  CC Bust Booster Jel, içerdiği yağ esaslı maddeler sayesinde cildin beslenmesi ve zenginleşmesini sağlayan ideal bir yöntemdir.  CC Bust Booster jel,  Calendula Officinalis (kandil çiçeği), Fucus Vesiculosus (bir deniz yosunu), Cananga Odorata (kokulu kananga), Citrus Amara (turunç) gibi, değişik bitkilerden elde edilen ve her biri eterik yağ olarak da kullanılan birçok temel yağlar içerir.  CC Bust Booster Jel uygulaması farklıdır: uygun bir taşıyıcı ile tatbik edilen bileşim, ciltte daha uzun süreli kalır ve daha derinlemesine etkili olur.

 

CC Bust Booster Jeli Kimler Kullanabilir?

Göğüs hacminin yetersiz olduğunu veya göğüslerin doğal sağlamlığının azaldığını düşünen hanımlar, göğüs dekoltesi optimal bir görünüm kazandırmak için mutlaka CC Bust Booster jeli denemelidir. CC Bust Booster jeli kullandıktan hemen sonra farkı göreceksiniz: daha sağlam ve dolgun bir göğüs silueti ve göğüslerin güzel şeklini (yeniden) sağlayan daha sağlıklı ve gergin bir cilde sahip olacaksınız.

Bir bakım ürününün tahammül edilebilirliği ve yararlı etkisi büyük oranda kullanılan yağlara bağlı ve dolayısıyla yağ seçimi başarılı bir cilt bakımı için son derece önemlidir.  İlk önce mineral ve bitkisel yağ arasında bir tercih yapılmalıdır.  Kozmetik ürünlerde sıkça dolgu maddesi olarak, bitkisel yağlardan çok daha ucuz olan mineral yağlar kullanılır. Ancak bu yağlar aynı rahatlık hissi vermez ve doğal bitkisel yağlarla aynı değerli içeriklere sahip değil. Mineral yağın en önemli sorunu ise, esasında bir petrol ürünü olmasından kaynaklar.  Bundan dolayı ciltte, naylona benzeyen geçirmez bir film tabakası oluşturur. Nefes alamayan cilt tembelleşir ve kendi lipit bariyerini besleyemez durumuna gelir

CC Bust Booster jeli, cilt hücrelerini gençleştiren, nemlendiren ve hücre metabolizmasını canlandıran değerli bileşimleri içerir.  CC Bust Booster jeli sadece göğüslere dolgunluk kazandırmakla kalmaz, ayrıca cilde sağlamlık ve esneklik verir.


CC Bust Booster Jel Göğüs Büyütücü ve Göğüs Sağlamlaştırıcı


Calendula’nın doku tamirindeki etkisi kanıtlanmıştır.  Hücrelerin metabolismasını canlandırır ve cilt dokusundaki kolajen üretimini artırır.  Kolajen, göğüsleri esnek ve gergin tutan, sağlamlığı artıran ciltte bulanan bir albümindir.

CC Bust Booster Jel, ciltteki kan akımını hızlandırarak hücrelerin daha çok oksijen almasını sağlar.  Göğüs dokusundaki kan akımının hızlanması ile göğüsler gelişir ve büyür.


CC Bust Booster Jel Bakım sağlayıcıdır ve yumuşatıcıdır

Fucus Vesiculosus’un şifalı etkisi,  asırlardan beri bilinir ve örneğin kilo sorunu ve selülit tedavisinde bu özelliğinden yararlanılmaktadır.  CC Bust Booster jelinde bulunan bu madde, göğüs cildini doğrudan sağlamlaştırır.  Cilt bakımı konusundaki mükemmel özellikleri ile tanınan Citrus Aurantium Amara, canlandırır ve tahrişi giderir. Çoğu cilt bakım kremlerinde bulunur. Marigold (kadife çiçeği) ekstraktı, tıpkı Citrus Amara ekstraktı gibi koruyucu bir etkiye sahip olup, ayrıca cildi temizler, nemlendirir ve yumuşatır.

CC Bust Booster jelin ana maddesi doğal ektractların yağıdır.  Kokusu çok hoş ve eşsiz ekstrakt karışımından dolayı rahatça ayırt edilebilir.  CC Bust Booster jeli, tanınmış parfümlerde de kullanılan kokuları ile çok dişi bir ürün olmuştur.

CC Bust Booster jeli ne zaman kullanırsınız?

CC Bust Booster jeli esasında, bakım amaçlı da kullanılabilen, yeni kozmetik bir üründür.  Özenli dekolte bakımı, tıpkı saç ve tırnak bakımı gibi, size kendinizi daha dişi hissettirir.   Daha dolgun göğüs sayesinde öz güveniniz artar.  Sağlamlaştırıcı etkisini hemen gösteren CC Bust Booster jeli, iyi görünmenin sizin için önemli olduğu anlarda kullanabilirsiniz.   Şimdiye kadar CC Bust Booster jeli kullanmış olan hanımlardan birçoğu, jelin kullanımını, akşam gezmeleri, parti veya önemli randevu hazırlıklarının vazgeçilmez bir parçası olarak benimsemişlerdir bile. Cilde en iyi şekilde nüfus etmesi için CC Bust Booster jeli duştan sonra kullanınız.

 

CC Bust Booster jeli Nasıl Kullanılır ve Etkisi ne zaman belli olur?

CC Bust Booster jeli örneğin duştan sonra, cilt gözenekleri açık ve vücuttaki kan akımı hızlı iken kullanınız.

Ayrıca, jel yıkanırken tamamen temizlendiğinden, uzun süreli ciltte etkili olması için en uygun zaman duş sonrasıdır.  İki parmak ucu jel göğüslerin dış kenarına tatbik ediniz ve dışarıdan içeriye doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak cilde yediriniz.  Özellikle uygun egzersiz, soğuk-sıcak su seansları ve/veya masaj ile birlikte uygulandığında, göğüslerinizin artık daha sağlam olduğunu hemen fark edeceksiniz.  Etkisi birkaç saat sürer.

 

CC Bust Booster Jel Optimal bakım

Ürünümüz kozmetik bakım ürünlerine dahil olduğundan, CC Bust Booster, cilt bakım sektöründe ayrı  bir sınıf oluşturur. Zira, Bust Booster jelin fonksiyonu, örneğin piyasadaki diğer yumuşatıcı ve nemlendirici kremlerden çok farklıdır.

Zayıflatma, anti selülit, göğüs estetiği gibi sektör kesitleri gittikçe spesifik markalardan Loréal, Garnier, Diadermine ve Dove gibi popüler markalara kaydığına şahit oluyoruz.  CC Cosmetics  henüz bu son gruba dahil sayılmaz.  Ona rağmen, göğüs büyütücü bir ürünü uygun  fiyata müşterilere sunmayı başardık.  En spesifik markalar bile örneğin Breast Gro, ürünlerini daha cazip fiyatlarda pazarlayabilmek amacıyla, fito östrojen ve kan akımı canlandırıcı madde temeline dayanır.

Jelin hücre yapısını yeterince etkileyebilmesi için sadece epiderm kısmına değil, derinlemesine cilde nüfus etmesi şarttır. Büyütme özelliğinin tam ortaya çıkması için alt cilt dokularına kadar ulaşması gerekir. Aktif maddeleri cildin alt kısımlarına ulaştıran taşıyıcı madde, çok hassas bir cildi tahriş edebilir.  Ürünlerimizin problem yaratmasını hiç istemeyiz ancak müşterilerimizin ”birkaç dakika içinde göğüs büyütme” beklentisinin de farkındayız.  Onun için en etkili maddeler kullanıyoruz.

CC Bust Booster’da bulunan maddeler, kozmetik ve bakım sektöründe sıkça kullanılan maddelerden farklı değildir.  Bust Booster içeriklerinin birçoğu, seçkin markaların masaj ve güneş yağlarında da bulunur.

 
Cobeco Cosmetics, elden geldiği kadar satış sonrası takibin perakende satıcı ile başlatılmasına çalışır.  CC Bust Booster jeli tanıtırken, ilk kullanım öncesi test yapılması konusunda müşteriyi uyarmaları gerektiğini vurgularız. Nitekim vücuda yabancı bir maddenin girmesi söz konusudur.  Ambalajda da kullanım öncesi bir parmak ucu jel ile koltuk altı testi yapması konusunda tüketiciyi uyarırız. Uyarı yaparken, tüketicinin örn. saman nezlesi gibi bir rahatsızlığı varsa, bünyesinde alerjik reaksiyona neden olan ve uzak durması gereken maddeleri bildiğini varsayarız.  Bazı doğal ekstraktlar, örneğin Marigold ekstraktı, alerjik reaksiyona neden olabilir

CC Bust Booster Jel Kullanan Müşteri için en önemli noktalar

  • CC Bust Booster jeli, doğal göğüs gelişmesini dışarıdan destekler
  • CC Bust Booster jelin hem estetik hem bakım etkisi vardır
  • CC Bust Booster jeli, cildin tam ve rahat nefes almasına engel değildir
  • CC Bust Booster jelinde bol miktarda ve eşsiz bileşimlerde besleyici ve destekleyici maddeler bulunur
  • CC Bust Booster jeli, göğüslerinizi hemen sağlamlaştırır ve birkaç dakika içinde büyütür


Bust Booster Kullanımı: Bust Booster birkaç dakika içerisinde  göğüslerinizin daha dolgun görünmesini sağlar. Bust Booster göğüslerinizi sıkılaştırarak daha dik görülmesini sıkılaştırarak  daha dik görünmesini sağlar. Küçük bir miktar Bust Booster 'ı parmaklarınıza sürünüz ve göğüslerinizin altkısmından başlayarak dairesel haraketlerle yukarıya doğru, göğüsünüze masajyaparak uygulayınız. Jel tamamen emilene kadar masaja devamediniz. Günde 3 defadan fazla uygulama yapmayınız. Kullanmadan önce küçük bir miktar kolunuzasürünüz kaşıntı yada kızarıklık olursa kullanmayınız.

           
CC Bust Booster Jel uyarılar:

Sadece harici kullanımlar içindir. Gözle temas halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların göremiyeceği, kuru ve serin yerlerde ve ambalajda saklayınız. Gebelik ve emzirme döneminde kullanılmak istenirse bir uzmanın tavisyesiyelerine başvurunu.
 
 
Ürünü kullananlar yorum yazabilirler...
 
 

Göğüs Büyütücü Jel CC Bust Booster başlıklı bu makale 14-09-2009 tarihinden itibaren 3898 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Göğüs Büyütücü Jel CC Bust Booster

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Göğüs Büyütücü Jel CC Bust Booster Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.