reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


kemik yapısına göre ideal kilo hesabı

Zayıflama kemik yapısına göre ideal kilo hesabı konusunu yazdır kemik yapısına göre ideal kilo hesabı konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 18-07-2011 tarihinde saat 13:48:14 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 402 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Şişman mısınız yoksa zayıf mı? Kilonuzu hesaplayıp ideal kiloda olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Görüntü olarak iki kişiniz boyunun kısalığı veya uzunluğu kilosu yaşı bu iki insanın ideal kilosunuz aynı olmasını gerektirmez ve ideal kiloları da aynı olmayabilir. Sportmen yapıda olması genetik yapısı kemik yapısı gibi faktörler bireyin ideal kilosunun farklı olmasının sebepleridir. Mesela bireyin kemik yapısı cılız spor yapmıyor ve kas yapısı gelişmemişse bu birey ideal kilosunu hesaplattığında ideal kilosunun altında çıkacaktır.Bu o bireyin ideal kiloda olmaması demek değildir.İdeal kilo hesaplama...

devamı...


Sponsorlu:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


kemik yapısına göre ideal kilo hesabı Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.