reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


kadınlar kulübü soğan suyu kürü

Zayıflama kadınlar kulübü soğan suyu kürü konusunu yazdır kadınlar kulübü soğan suyu kürü konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 20-05-2010 tarihinde saat 11:55:25 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 25539 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kadınlardaki vajinal akıntıya karşı uygulanacak soğan suyu kürünü anlattı: Vajinal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürü : 1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak suyunu için. Kürü 15 gün uygulayıp sonlandırın. Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun...

devamı...


Sponsorlu:

kadınlar kulübü soğan suyu kürü için yapılmış yorumlar.
soğan suyu uygulaması
Yazan: TUBA GÜNEŞ - Aydın
Puan:soğan suyu uygulaması

"bu soğan suyu uygulamasını sadce 7 gün müü uygulanması gerekiyo acaba bir bardak suya mı konulacakk soğan suyu ayrıntılı açıklarmısınız benim akıntımm çokk ben 22 yaşında bir kızımm incir çekirdeği uygulamasına gerekk varmıı?soğan ssuyunu uyguladıktan sonra acaba?"
  
Bu yorum 28-06-2010 13:40:29 tarihinde yazılmıştır...

kadınlar kulübü soğan suyu kürü Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.