reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


beyaz lahana kürü ile zayıflama yorumları

Zayıflama beyaz lahana kürü ile zayıflama yorumları konusunu yazdır beyaz lahana kürü ile zayıflama yorumları konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 20-05-2010 tarihinde saat 11:52:47 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 2944 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


İbrahim Saraçoğlu Lahana Kürü ve Lahana nasıl zayıflatıyor? Beyaz lahananın `aquaretik` özelliği  vardır. Yani; bitkiler genellikle diüretik oldukları için vücuttan hem  su hem tuz atarken, beyaz lahana ise tuz dengesini bozmadan yalnız su  atar. Bu da vereceğiniz kiloların kalıcı olmasına yardım eder.  Menopoz ve regl dönemlerinde değişen hormon dengesizliği için beyaz  lahana kürü mükemmel bir takviye olabilir. Uyarı: Emziren  annelerin bebeğiniz sütten kesilmeden zayıflama kürü veya benzeri  kürleri...

devamı...


Sponsorlu:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


beyaz lahana kürü ile zayıflama yorumları Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.