reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Tala Karınca Yumurtası Yağı ile Tüylere Kökten Çözüm

Zayıflama Tala Karınca Yumurtası Yağı ile Tüylere Kökten Çözüm konusunu yazdır Tala Karınca Yumurtası Yağı ile Tüylere Kökten Çözüm konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: Zayıflama Bilgileri   
Bu makale 28-09-2009 tarihinde saat 22:44:51 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 9160 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Tala Karınca Yumurtası Yağı Nedir?

Osmanlı Döneminde Haremdeki cariyelerin ağdadan sonra kullandıkları yöntem olarak bilinen karınca yumurtası yağı o çağlardan bugünlere kadar geçerliliğini korumuştur.

Doğal, Etkili, Kalıcı...

Çağımız kadınlarının epilasyon ve diğer tüy dökme yöntemlerini tercih etmeleri yanında halen eski kültürlere alışkın olan insanlar Karınca yumurtası yağıtüy dökmede en etkili ve en kalıcı yöntem olarak kabul etmektedirler.

Anadoluda ve İstanbul'da bazı insanların halen yeni doğan çocuklara ilerde tüylenmesin diye, kendilerine ise tüy sorunlarına bir çözüm olarak bu yöntemi kullandıkları bilinmektedir.

Tala Karınca Yumurtası Yağı, geçmişten bugüne kullanılan, istenmeyen tüylere çözüm olan ağrısız, iğnesiz kullanımı ile ortadoğuda ve uzakdoğuda kadınların ve erkeklerin gözbebeği haline gelmiş bir üründür. Yeni doğan bebeklerin koltuk altı ve diğer bölgelerine sürülerek ileri yaşlardaki tüylenmesini tamamen geçiren Tala karınca yumurtası yağı, yetişkinlerin düzenli olarak kullanımı ile de istenmeyen tüy sorununa çözüm sunmaktadır.
 

Tala Karınca Yumurtası Yağı Nasıl Kullanılır?

 
Tüylü olan bölge klasik yöntemlere (ağda, cımbız, epilasyon vs.) tüylerden arındırıldıktan sonra karınca yumurtası yağını tüylerden temizlenen bölgeye elinizle masaj yaparak sürün. Bu işlemi 4-5 gece yatmadan önce yapmanız ilk seans için yeterli olacaktır. İlk seans sonrasında tüylerinizin belirgin bir şekilde azaldığını fark edeceksiniz. İlerleyen aylarda aynı yöntemle işleme devam edilir. 4-6 seans (takriben 4-6 ay) sonrasında tüylerinizden kurtulmuş olursunuz.

Diğer yöntemlere göre çok daha ucuz ve kesin çözüm sunan Tala Karınca yumurtası yağını Osmanlı döneminde haremdeki cariyelerin ağdadan sonra kullandıkları biliniyor. Geçmişte bile tüyleri yok etmek için güzel bir yöntem olarak bilinen Karınca yumurtası yağı o çağlardan bugünlere kadar geçerliliğini korumuştur.

 

Tala Karınca Yumurtası Yağı Zararları Talanın Yan Etkileri


Tala Karınca Yumurtası Yağının hiçbir yan etkisi yoktur. Yüzünüz dahil vücudunuzun her bölgesinde kullanabilirsiniz. Yüzlerinizdeki Tüylerden bir şişe karınca yumurtası yağı ile kurtulmanız mümkün.


Tala Karınca Yumurtası Yağını Kullanmadan Önce Uyarıları Okuyun:

Tala Karınca Yumurtası Yağının İçeriği


Helianthus annuus oil, Prunus amygdalus var, dulcis oil, Glycerin, Formik acid, Cucurbita oil, Polysorbat-20 Herbal Extract, Chamaemelun arvensis.

Tala Karınca Yumurtası Yağı 20 cc.dir.

Tala Karınca Yumurtası Yağı Uyarılar

Sahte Ürünlere Dikkat Edin !


Ne yazık ki her başarılı üründe olduğu gibi bu üründe de sahte ürünler piyasada bulunduğundan, kullanıcılarımıza bu duyuruyu yapma ihtiyacı duyduk. Tala adı altında birden çok kutu ve imaj değişikleri yapılarak lanse edilen sahte ürünlerden uzak durunuz. Bu ürünler başarılı olmadığı gibi içinde neler bulunduğu bilinmemektedir. Sağlığınızı bizim için önemli lütfen riske atmayınız ve bu uyarımızı dikkate alıp tanıdığınız diğer kullanan kişilere iletiniz.

Sahte ürünlerden dolayı etiket ve kapak değişimine gidilmiştir. Ayrıca sahte ürünlerden ayırt edilebilmesi için ürünümüzü kutuladık. 01.05.2009 tarihi itibari ile yeni ürünlerimiz piyasaya sürülmüştür.

Değerli Müşterilerimizin bilgilerine sunarız.

T.C. Sağlık Bakanlığının 5324 sayılı Kozmetik Kanunu'na göre üretilmiştir.
 
 
 
 
 
Bilgiler ürünün resmi web sitesinden alınmıştır.

Tala Karınca Yumurtası Yağı ile Tüylere Kökten Çözüm başlıklı bu makale 28-09-2009 tarihinden itibaren 9160 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Tala Karınca Yumurtası Yağı ile Tüylere Kökten Çözüm

Sayfayı Paylaş:

Tala Karınca Yumurtası Yağı ile Tüylere Kökten Çözüm için yapılmış yorumlar.
orjinal tala nasıl anlaşılır?
Yazan: leyla - Bolu
Puan:orjinal tala nasıl anlaşılır?

"arkadaşlar merhaba, ben tala almak istiyorum ama bir türlü karar veremedim. internette değişik ambalajlar var. hangisi orjinal bilemedim. hangisini almalıyım sizce. tşk."
  
Bu yorum 10-10-2009 13:10:45 tarihinde yazılmıştır...

tüy dökücü
Yazan: mehtap tutkun - Kocaeli
Puan:tüy dökücü

" Tüy konusundan rahatsız olmayan kimse yoktur özellikle esmer insanlar içinde diye düşünüyorum.Ama yine de şanslı görüyorum bizleri maymunlarla olan DNA benzerliğimize rağmen onlarla kıyaslandığımızda çok daha az tüye sahip olduğumuz için.tabi bu kadar eziyetsiz,acısız ve ucuz olarak kurtulacaksak denemeli kesinlikle"
  
Bu yorum 11-10-2009 23:48:44 tarihinde yazılmıştır...

acısız tüy azaltma
Yazan: Hürrem aşçıoğlu - İzmir
Puan:acısız tüy azaltma

"Tüylerimizden tamamen kurtulmak harika olurdu sanırım. Karınca yumurtası yağını duydum tamamen acısız ve çabuk sonuç almak çok cazip geldi. Biraz soruşturdum içeriği falan diye meğerse eskiler bilirmiş bunu. Yeni doğmuş çocuklara uygularlarmış bu karınca yağını köylerde ve hakikaten de etkiliymiş . Bunun en güzel örneklerindendir annem bu arada.Keşke dedim bize de sürseydiniz küçükken. ama bizim küçüklüğümüz de bir ' kocakarı ilacı' terimi almış yürümüş toplumda.Yeni aldım ve kullanıyorum kesinlikle sonuç alacağımı düşünüyorum. Eskiler demişse vardır bir bildikleri bence. Çok boşlamamak lazım onların tavsiyelerini yaşanmışlık var ne de olsa... "
  
Bu yorum 12-10-2009 00:20:49 tarihinde yazılmıştır...

karınca yağını eczanelerde bulabilir miyiz?
Yazan: esmer melek - Sivas
Puan:karınca yağını eczanelerde bulabilir miyiz?

"karınca yagının fıyatını ve eczanelerde bulabılırmız ögrenmek ıstıyorum"
  
Bu yorum 21-03-2010 20:05:54 tarihinde yazılmıştır...

karınca yağı
Yazan: esmerim güzelim - Bayburt
Puan:karınca yağı

"arkadaşlar bende hormon bozukluğu varyüzmü görsenz faül sakal da varyaği istanbuldan aldim 70 tl ye kullandim faydasini baya gördm azaldi inceldi esmer insanlarda daha belirgin oluo tüyler neyse bence kullanin hic yan etkisi yok "
  
Bu yorum 23-06-2010 12:31:36 tarihinde yazılmıştır...

Tala Karınca Yumurtası Yağı ile Tüylere Kökten Çözüm Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.