reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Sarkan Kalçalar

Zayıflama Sarkan Kalçalar konusunu yazdır Sarkan Kalçalar konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 13-08-2011 tarihinde saat 12:17:16 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 110 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Sarkan Kalçalara Estetik Müdahale

Gevşek derili ve aşırı kilo veren insanlarda kalçalar yerçekiminin de etkisiyle zamanla sarkabilir. Bunlara belden veya kalça üstünden geçen kesilerle, beldeki ve kalça üst bölümündeki sarkan deri ve yağ kısmı bir kuşak gibi çıkarılarak kalça yukarı doğru çekilir. Dikişlerin mayo altında kaldığını belirten Prof. Dr. Kışlaoğlu, bu işlemin genel anestezi ile hastanede yapılan 4-5 saatlik bir ameliyat olduğunu söyledi. Kışlaoğlu, hastanın bir gün hastanede yattıktan sonra evine çıkabildiğini, 10-15 gün evde dinlendikten sonra yavaş yavaş sosyal hayatına dönebildiğini belirtti.

Bu operasyonların tüm estetik girişimlerde olduğu gibi kişinin özgüvenini artırdığını vurgulayan Prof. Dr. Kışlaoğlu sözlerini ''Bu operasyonlar, kişinin beğendiği kıyafetleri rahatlıkla giyebilmesine ve daha girişken olmasına katkıda bulunacak, kişinin toplum içinde daha rahat hareket etmesini sağlayacaktır'' şeklinde tamamladı.Sarkan Kalçalar başlıklı bu makale 13-08-2011 tarihinden itibaren 110 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Sarkan Kalçalar

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Sarkan Kalçalar Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.