reklamı kapat!
zayıflama

Bizi Destekleyin

Ürün Tanıtım

Son Yorumlar

Sponsor Bağlantılar

Reklam Alanı

 


Pembe Maske

Zayıflama Pembe Maske konusunu yazdır Pembe Maske konusunu arkadaşınıza e-mail olarak gönderin.
Yazan: zayiflamabilgileri   
Bu makale 20-08-2011 tarihinde saat 16:49:19 iken yazılmıştır.Bugüne kadar 40 defa okunmuştur...


Sponsorlu:


Son günlerde televizyon ve internette reklemlarda sık olarak karşımıza çıkan pembe maske nedir? Özellikle ünlülerin kullanmasıyla popülertesi artan pembe maskeninin ne özelliği var. Pembe maske nedir ? Pembe maske ne işe yarar? Bu tür sorularla sıkça karşılaşmaktayız. Öncelikle Pembe maske meşhur televizyon dizisi öyle geçer bir zaman ki dizisindeki Berrin rolüyle oynayan Yıldız Çağrı Atiksoy’un yüzündeki cilt problemlerini düzeltmesiyle duyuldu. Pembe maske yüzde meydana gelen sivilce, akne, kırışıklıklar ve bunların neden olduğu deformasyonları düzeltmede kullanılır.

Ayrıca pembe maske vücutta meydana gelen selülitleri gidermede vücut maskesi olarakta kullanılır. yüz maskesi ve vücut maskesi olarak bu iki üründe beş seans olarak uyguklanır. Cilteki yıpranmaya göre seans sayısın artabilir. Ayrıca pembe maske ciltte yaşlanmaya neden olan iç ve dış etkenkere karşı etkilidir. Pembe maske vücudun yağ ve nem oranını dengelemeye yardımcı olur.

Pembe maske vücuttaki etkileri hava değişimlerinden meydana gelen kızarıklık, ciltte pullanma, nem kaybı gibi rahatsızlıkların giderilmesinde yardımcı oluyor. Ciltteki vitamin, kalojen ve su eksikliğini tamamlar. Cilde canlılık verir.


Pembe Maske başlıklı bu makale 20-08-2011 tarihinden itibaren 40 kişi tarafından okunmuştur.
Ortalama değerlendirme: Pembe Maske

Sayfayı Paylaş:

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış...


Pembe Maske Hakkında Yeni Yorum Yaz


Mesajınızı Yazarken Lütfen;
  • Düzgün bir Türkçe kullanınız!
  • Argo ve küfürlü kelimeler kullanmayınız!
  • İnsanları rencide edici ithamlarda bulunmayınız!


Adınız Soyadınız   :   

E-Mail Adresiniz   :   

Şehir Seçiniz   :   

Puan Veriniz   :   

Yorum Konusu   :   

Yorumunuz   :   
 
geri  


Tıbbi Sorumluluk Reddi: Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Sitede yer alan yazıların her türlü kullanımı ve uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiçbir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz.